У Дніпрі представників районних та обласної рад вчили, як порозумітися з громадськістю

19 лютого 2019 о 19:45 - 1474

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


В Дніпропетровській обласній раді пройшла фахова майстерня «Інформування громадськості про діяльність ради – шлях до порозуміння та відкритості». До обласного центру на одноденне навчання приїхали представники Павлоградського, Солонянського, Синельниківського, Верхньодніпровського, Криворізького,  Софіївського, Широківського, Царичанського та Дніпровського районів. 

Захід організували в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Спершу – теорія від модератора, а потім – практика і дискусії. Учасників майстерні розподілили на три групи. Батьки, влада та ЗМІ. Тема: Закриття школи. Завдання – донести один до одного свої аргументи, і в, решті, порозумітися та вирішити проблему.

Досвід був дуже цікавий та корисний. Прокоментувала по завершенню фахової майстерні консультант з юридичних питань #ПУЛЬС у Дніпропетровській області Людмила Саліженко. По перше, запропонували актуальну тему для обговорення. По друге, учасники змогли зіграти незвичні для себе ролях. І по третє, почувши один одного,  і знайшовши компроміс у поставленому модератором завданні, ми чітко усвідомили. Відсутність інформації гальмує просування будь-яких ініціатив та реформ. І шлях до порозуміння – це надання інформації та комунікація. Добре поінформована громада здатна краще сприймати ті рішення, які приймаються місцевою владою. Крім того, максимально повне поширення інформації про свою роботу забезпечує прозорість діяльності місцевої влади, що згодом теж дає свої результати під час діалогу з людьми.

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: