Скандальна нотаріуска Павловська намагається добратися до реєстрів, але не ходить на судові засідання

14 лютого 2019 о 15:21 - 5122

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Скандальна нотаріуска Ганна Павловська для якої Мінюст на рік заблокував Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, намагається через суд розблокувати доступ.

14 лютого 2019 року в Дніпровському окружному адмінсуді пройшло засідання за її позовом до Мінюсту, на яке вона в черговий раз не з’явилась.

«Ухвала та повістка булі направлені поштовим зв’язком, доказів отримання, або конверт не поверталися до суду», – сказав секретар судового засідання.

Мінюст заблокував доступ Павловської до держреєстру наказом від 27 квітня 18 року. Вона подала до суду та справу почали розглядати з 25 травня.

Розгляд судового засідання перенесли на 13:30 12 березня.

Газета «Лица» неодноразово писала про нотаріуску Ганну Павловську. Наприклад про те, як вона на підставі сумнівного рішення суду відмінила державну реєстрацію приватне підприємство «Ансі», а записи про існування підприємства видалила з Єдиного держреєстру юридичних осіб.

Знищила інформацію про існування підприємства вона 6-го квітня 17 року, а вже 11-го озброєні автоматами тітушки захопили Березинський ринок у Дніпрі та інші об’єкти підприємства «Ансі».

Про діяльність Павловської повідомляли і загальнонаціональні медіа, і навіть особисто міністру юстиції, 10 листопада 2017-го. Зокрема Петренку доповіли про рейдеський захват сільгосппідприємства у Полтавський області. 

На початку липня минулого року голова нацполіції в Полтавській області Андрій Замахін повідомив у Facebook про те, що досудове розслідування за фактом пособництва у протиправному заволодінні майном сільгосппідприємства та зловживань приватного нотаріуса з Дніпра закінчено та скеровано до суду.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: