Бізнес та влада: чи можлива взаємодія та співпраця?

20 серпня 2018 о 10:03 - 1070
Бізнес та влада: чи можлива взаємодія та співпраця?

21 серпня делегація Львівської міської ради спільно із місцевими колегами та активними мешканцями обговорюватимуть залучення громодян до прийняття рішень, створення умов для молоді, пошук інвестицій та важливість стратегії для розвитку міст. 

Про це нам повідомила прес-служба Об’єднання «Самопоміч» — Дніпро.

Маєш свою справу? Або незабаром плануєш стати підприємцем? Тобі це буде корисним! 

Чи можливо одночасно вдосконалювати свою роботу та впливати на розвиток міста? А співпрацювати з іншими регіонами, навіть якщо в тебе невеличкий бізнес? 

Приходь та став свої питання меру туристичної столиці України!  

Зустріч відбудеться завтра, 21серпня. Місце проведення: конференц-зала КДЦ «Менора».

Вхід вільний, однак кількість місць обмежена простором конференц-залу, то ж реєстрація та інші деталі зустрічі за телефоном +38(096) 228 08 58.

«Ми взяли собі за мету їхати по містах, спілкуватися з владою, з громадськістю, науковим та бізнес-середовищами, обмінюватись успішними прикладами та обговорювати неуспішні, – розповідає міський голова Львова Андрій Садовий. – На жаль, між українськими містами часто немає якісної співпраці, бо всі заклопотані своїми проблемами. Я вважаю, що нам треба змінювати ситуацію і більше працювати разом. Більше думати разом. Ми маємо енергію конкуренції перетворювати на енергію об’єднання. Бо важко зробити успішним одне місто, якщо інші не є успішні. Й нам треба робити так, щоб через свої міста Україна приєдналася до найуспішніших країн світу».

 

 

Поділитися: