Гібридна поліція на службі у гібридного мера Нікополя

09 серпня 2018 о 13:05 - 6606
Гібридна поліція на службі у гібридного мера Нікополя

Хіба могли українці уявити кілька років тому, що силові органи в Україні будуть очолювати ті, хто здавав міста москалям на Донбасі, а судити їх будуть судді, що легітимізували окупаційну владу на Сході України після здачі цих територій сепаратистам?!

Яскравою ілюстрацією гротескності сучасної законотворчої, виконавчої та судової влади в Україні є ситуація в Нікополі. Депутати-стрілки Рибаков та Колесник, що фактично контролюють діяльність міської ради та її голови Фісака, використовують в якості власної охорони нікопольську поліцію, запорукою чого є щомісячна щедра винагорода керівнику нікопольського відділу Національної Поліції (НП) Кравцову Євгену – «екс-народному ополченцю ЛНР», 49-му у списку зрадників на сайті «Миротворець».

 

Розгул наркоторгівлі, крадіжок, вбивств останніми роками у Нікополі Кравцова не бентежить, бо, як говориться, «Поліція охороняє «порядок», а безпорядки її не турбують».

І охороняє Кравцов, колишній керівник Первомайського МВ УМВС, «порядок», заведений тут місцевими депутатами-сепаратистами, що ще кілька років тому організовували сердечну зустріч «Мотороллі» і чекали приходу в Нікополь «російської весни».

В інтерв`ю виданню «Тиждень.UA» ще від 26 грудня 2014 року вимушений переселенець з Луганщини Сергій Троїцький попереджає:

«Багаторічний грабіж міста «наглядаючими» від Єфремова не міг не призвести до соціального бунту… Добитися правосуддя стало практично неможливо. Прокурори міста Ткач, а пізніше Скляров, начальник УМВС Кравцов та господарка суду Сегал чітко стежили, щоб «питання вирішувалися». 

Легенда, що Кравцов озвучує сам, як він був спочатку викрадений «невідомими» та, згодом, «чарівним» чином був відпущений, – не витримує жодної критики. Після резонансних подій у Нікополі його впізнали луганчани у сюжеті СТБ й згодом вийшла серія статей щодо його успішної «підприємницької» діяльності на Луганщині.

 

Так, в новинах від 22 вересня 2014 року повідомлялось, що бойовики призначили начальника «народної міліції» у Первомайську Кравцова Є.Г.

Ось уривок із колективного звернення до ГУМВС України в Луганській області від 12 березня 2014 року, який підтверджує, що ще у 2014 році, працюючи керівником Первомайського МВ УМВС Кравцов відзначився зразковим обслуговуванням інтересів місцевих бариг при владі:

Згодом він відзначився «підприємницькими талантами» вже на блокпості на кордоні з окупованою територією, організувавши контрабандний потік товарів на непідконтрольну територію України.

Так само «уміло» Кравцов вирішує питання і в Нікополі – прикривання вбивць за солідну винагороду поставлено на комерційні рейки.

Результатом «рєшалова» під керівництвом Кравцова стає: відсутність розслідування замовленого вбивства мешканця Нікополя Стратігопола; безслідне зникнення відеодоказів і трупа збитої на пішохідному переході автівкою депутата Колесника людини; вибух у нікопольському суді наприкінці осені 2017, котрий був спричинений затягуванням розслідування кримінальної справи щодо подвійного вбивства у лютому 2016 г., який був зроблений батьком одного з вбитих юнаків; нездатність всього управління поліції разом із силами обласного управління знайти вбивцю 13-річної дівчини; ігнорування чисельних скарг та заяв батьків отруєних шкільною їжею дітей (постачання харчування в школи здійснюється фірмами депутатів-стрілків); прикривання і покривання депутатів, що стріляли на сесії в людей, і багато-багато іншого.

Навіть після надзвичайної сесії, коли Нікополь став відомим на всю Україну через стрілянину депутатів прямо у залі, нікопольська поліція надала відповідь, що у діях її працівників в той день в результаті перевірки не знайдено порушень.

Прокуратора все ж відкрила провадження за фактом невиконання службових обов’язків працівниками поліції. І це далеко не єдине провадження, у яких фігурує Кравцов, – він проходить по справах як злісний неплатник аліментів, як відповідач у справі про стягнення заборгованості за договором іпотеки у державних Ощадбанку та Приватбанку, відповідач у справі №457/564/18 по ДТП, де він приховав від патрульних, що є співробітником поліції.

 

Більше того, слідство не змогло встановити осіб, що стріляли на сесії – провадження відкрито за фактом погрози вбивством НЕВСТАНОВЛЕНОЮ особою, а депутатам-стрілкам загрожує лише стаття за хуліганство, і жодний запобіжний захід до них не застосовуватиметься.

Вочевидь, кришування мєнтами вбивць й крадіїв, особливо зі статусом депутата, у містян починає асоціюватися з безкарністю і беззаконням.

Андрій Дорога

На фото анонса – стрелял на сессии  депутат Александр Рыбаков , а не «неизвестный».

 

Поділитися: