На Синельниківщині пролунали останні дзвоники

31 травня 2018 о 20:48 - 1695

Урочистості пройшли по всім школам міста Синельникового. За традицією, й маленькі, й дорослі школярі приготували танцювальні та вокальні номери для всіх гостей заходу. Особливо зворушливим в цей день став виступ одинадцятикласників СШ№2. Вони, разом із батьками – випускниками також другої школи, підготували пісню, котра не залишила байдужим нікого.

Сотні кульок з кожної школи міста злетіли в цей день в небо, як символ закінчення навчання та початку дорослого життя для випускників.

Цього дня не залишили без уваги найактивніших учнів, переможців різноманітних інтелектуальних та спортивних конкурсів, тих дітей, хто регулярно відстоює честь школи у міських, районних та обласних змаганнях. Для них від депутата Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Володимира Хорішко були вручені грошові гранти у розмірі 1 тис. гривень.

У ЗОШ №1 грант учню 5-А класу Ситник Єгору та учню 11 класу Французову Олександру вручила помічник депутата Аліна Натха. У ЗОШ №2 грант учню 10-Б класу Лобзі Дмитру та учениці 10-А класу Шмалько Анастасії вручив помічник депутата Микита Соколов. У ЗОШ №3 грант учню 10 класу Іванову Олександру та учениці 9 класу Лавріщевій Аліні вручила представник ВО «Батьківщина» Ганна Карпенко. У ЗОШ №4 грант учню 8 класу Васьковському В’ячеславу та учню 9 класу Дегтяренко Антону вручила представник ВО «Батьківщина» Любов Безуглова. У ЗОШ №5 грант учням 10 класу Мартинюк Святославу та Помазан Богдану вручив представник ВО «Батьківщина» Іван Ільченко. У ЗОШ №6 грант учню 9-Б класу Гордієнко Олегу та учениці 11 класу Таранченко Євгенії вручив представник ВО «Батьківщина» Ігор Базилев. У ЗОШ №7 грант учню 10 класу Карпенко Дмитру та учню 11 класу Стеценко Олександру вручила представник ВО «Батьківщина» Лариса Кононова.

Крім цього, Володимир Хорішко особисто вручив грошові гранти в Іларіонівській ЗОШ учням 8-Б класу Микиті Дубовому та Андрію Сиротенко, які є відмінниками, учасниками та переможцями районних та обласних предметних олімпіад.

Володимир Хорішко зазначив, що має наміри зробити такі грошові гранти традиційними. За словами депутата – слід підтримувати дітей, які є активними та всіляко підтримують рідні навчальні заклади:

— За такими дітьми майбутнє, тож відзначити їхні старання – просто необхідно. Я дякую самим учням, за їхні досягнення, вчителям – за їхню кропітку роботу та батькам – за виховання гідної нації!

— У багатьох школах країни вже пролунали останні дзвоники, хтось ще чекає на це урочисте та зворушливе свято, — говорить Володимир Хорішко, —  Я хочу привітати всіх освітян, учнів та їхніх батьків із закінченням навчального року.

Для когось літо – це перепочинок перед новим шкільним періодом, для когось – підготовка до вступу в доросле, самостійне життя. Я щиро зазначу, що пишаюся українськими школярами. Вони не просто є розумними та кмітливими, показують високі результати в навчанні, а ще й встигають гідно відстоювати свої школи у найрізноманітніших змаганнях, олімпіадах, конкурсах різних рівнів. Мені приємно від того, що діти розуміють – саме цей шлях є вірним. І саме цей шлях стане гарним стартом у дорослому житті. Аби заохотити ще більше школярів відкриватися і в навчанні, і в спорті, я вирішив запровадити спеціальні грошові гранти у розмірі 1 тисячі гривень. Ті учні, які за навчальний рік проявляють себе, які отримують перемоги на інтелектуальних та спортивних поприщах, отримуватимуть ці гранти. Початок вже закладено: 25 червня гранти отримали 14 учнів міста Синельникового, у кожній школі було обрано по два найактивніших школяра. Також мені випала честь особисто вручити гранти двом учням з Іларіонівської школи. Це не просто грант, це моя подяка цим дітям за те, що вони між байдикуванням та розвитком зробили правильний вибір. Я впевнений, вони й є наше майбутнє. І я мрію, що кожного року таких дітей ставало більше!

 

 

 

Поділитися: