До свята Останнього дзвоника школи П’ятихатського району отримали подарунки

28 травня 2018 о 19:12 - 2138
До свята Останнього дзвоника школи П’ятихатського району отримали подарунки

Традиційно, депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв вітав школярів.  

За сприяння депутата,на виконання доручень виборців,враховуючи пропозиції щодо фінансування,використовуючи субвенції з обласного бюджету, було придбано матеріали та обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів П’ятихатського району.

Зокрема, придбано спортивний  інвентар для Жовтянської ЗШ І-ІІ ст.( 5,0 тис. грн) та Біленщинського НВК (3,0 тис.грн). Також, для П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. №1 придбано баскетбольні  щити (9,8  тис.грн), для П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 2 —  обладнання для їдальні (10,0 тис.грн),

З цих коштів було придбано мікрофони для П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3 (5,0 тис. грн), бойлер для  Долинської ЗШ І-ІІІ ст.(3,0 тис.грн), дві шкільні дошки для Миколаївського НВК (3,0 тис.грн), модем, антена для підключення до мережі Інтернет – для Троїцького НВК (3,0 тис.грн),запчастини для опалювального котла у Новотроїцьку ЗШ І-ІІ ст. (2,2 тис.грн), шнековий водяний насос у Виноградівський НВК- (3,0 тис.грн),посуд для їдальні у Вільнівську ЗШ – (3,0 тис.грн), бензокосу для Нерудстальської ЗШ І-ІІІ ст.(3,0 тис.грн), 10 комплектів шкільних меблів для Саксаганської ЗШ І-ІІІ ст. (5,0 тис.грн), радіатор для шкільного автобуса Жовтянської ЗШ І-ІІІ ст. (3,0 тис.грн), музична аппаратура для Зеленоярської ЗШ І-ІІІ ст.(3,0 тис.грн).

У Саївській ЗШ І-ІІІ ст., Саврівській ЗШ І-ІІ ст.,Чистопільській ЗШ І-ІІ ст. тепер є нові прінтери ( 9 тис. грн).

Для районної дитячої школи мистецтв придбані штори (10,0 тис.грн).

За рахунок інших субвенцій з місцевого бюджету для Вишнівської ЗШ І-ІІІ ст. закуплено електрокосу (3,0 тис.грн) та, для Лозуватської ЗШ І — ІІІ ст., – музичну апаратуру (3,0 тис. грн).

Довгоочікуні і необхіднікольорові принтери отримали Лихівська ЗШ І-ІІІ ст., Яковлівська філія та Байдаківська ЗШ І-ІІІ ст. (17, 7 тис.грн).

Директор Байдаківськоі ЗШ І-ІІІ ст. Лариса Моцяк, вчителі та учні школи щиро дякують Гілалу Ісаєву за такий подарунок.

— В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої. І як чудово, що такі люди все таки є, — написали слова вдячності на шкільному сайті Лихівської ЗШ I –III ступеню, — Щиро дякуємо депутату обласної ради Гілалу Ісаєву за подарунок школі — кольоровий принтер!

Учні та вчителі Яковлівської філії щиро дякують депутату обласної ради Гілалу Ісаєву за подарунок — кольоровий принтер, про який давно мріяли.     

— Принтер ще більше урізноманітнить та полегшить нашу роботу та навчання, говорить директор навчального закладу Світлана Яцук, —  Дуже приємно, що наш депутат цікавиться проблемами школи та допомагає їх вирішувати.

 

 

 

Поділитися: