15 травня виходимо на акцію «Ні виборам за законом Януковича!»

14 травня 2018 о 13:41 - 1596
15 травня виходимо на акцію «Ні виборам за законом Януковича!»

Рух нових сил Михайла Саакашвілі Дніпропетровщини  вийде на мирний протест  «Ні! виборам за законом Януковича!».

Нагадаємо, Всеукраїнська акція протесту відбудеться  15 травня 2018 року у багатьох обласних центрах України, у Дніпрі опозиційні демократичні сили вийдуть під стіни Дніпропетровської обласної ради.       

Про це на спільній прес-конференції повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини Анатолій Гайворонський.

«Наша мета – шляхом мирного протесту в рамках чинного законодавства змусити Парламент виконати власну передвиборчу обіцянку та міжнародне зобов’язання України.  Ми вимагаємо від парламентаріїв  ухвалити  в другому читанні проекту Виборчого кодексу (№3112-1), що передбачає проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими регіональними списками», — відзначив Гайворонський.

Нагадаємо, у листопаді, завдяки громадянському тиску (йдеться про кількатисячні акції), українським опозиційним демократичним  силам вдалося домогтися ухвалення проекту Виборчого Кодексу в першому читанні. Але далі справа просувається дуже кволо.

«Влада відверто саботує виборчу реформу. Чому? Зрозуміло! Їй це не вигідно! Тож, саме час підштовхнути її до дій та скасувати ганебну виборчу систему Януковича. Тому, всі, кому небайдужа доля України, зустрічаємось 15 травня о 09:00 біля Дніпропетровської обласної ради. Влада має чути позицію народу!», — наголосив Анатолій Гайворонський.

Поділитися: