За сприяння Олени Плахотнік у Кам’янському встановили новий дитячий майданчик.

11 травня 2018 о 08:27 - 1613
За сприяння Олени Плахотнік у Кам’янському встановили новий дитячий майданчик.

У Кам’янському встановили новий дитячий майданчик. Діти Дніпробуду отримали в подарунок від депутата облради дитячий майданчик. За сприяння депутата Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олени Плахотник, у Кам’янському, на житловому масиві Дніпробуд, встановили ​​дитячий майданчик.

Розташований майданчик біля будинку №7 – А по вулиці Дніпробудівська. Раніше тут був пустир, тому місце під майданчик спочатку було старанно підготовлено. Потім були встановлені гойдалки, турніки і стіл для гри в настільний теніс, а також висаджені кущі. Нове місце відпочинку вже сподобалося місцевій дітворі, розповіла голова комітету мікрорайону Дніпробуд Наталія Сокіл.

«Дніпробуд — це тихий спальний район, і місця відпочинку тут користуються великим попитом у дітвори і дорослих. Тому ми звернулися до Олена Плахотнік з проханням встановити дитячий майданчик на Дніпробудівській.

Вона пообіцяла допомогти, як тільки буде така можливість. І ось сьогодні наші діти вже щосили освоюють нові гойдалки та турніки. Багато також бажаючих пограти в настільний теніс. Від імені жителів Дніпробуду я хочу подякувати Олені Олександрівні, за нове місце дозвілля для нашої дітвори «, — зазначила Наталія Сокіл.

Поділитися: