Ветерани отримали вітання від депутата Кам’янської міської ради від ВО «Батьківщина» Сергія Миршавки

09 травня 2018 о 10:21 - 1462
Ветерани отримали вітання від депутата Кам’янської міської ради від ВО «Батьківщина»  Сергія Миршавки

8 та 9 травня для України дні скорботи, пам’яті та гордості. Ми низько схиляємо голови перед жертвами нацистського режиму, перед усіма воїнами, які хоробро протистояли загарбникам. Ми пишаємося, що наші діди та прадіди, наші воїни — українці з честю виконали свій військовий обов’язок, зробили свій вагомий внесок у звільнення європейських народів від нацистського рабства та стали героями, які вибороли перемогу у Другій світовій війні. Вони довели, що Україна – це країна самовідданих, мужніх людей.

Напередодні світлих свят на 22 виборчому окрузі у м. Кам’янське традиційно організовані привітання учасників війни, трудівників тилу і жертв репресій Другої світової війни. Ветерани отримали вітання від депутата Кам’янської міської ради від ВО «Батьківщина»  Сергія Миршавки.

Кожного особисто відвідали вдома. Ветерани мали змогу поспілкуватися, поділитися спогадами про буремні роки своєї обпаленої війною молодості. Та попри хвороби і вік, пережиті важкі випробування у роки війни і післявоєнної відбудови, ветерани не втратили оптимізму.

Дякуючи ветеранам за їх ратний подвиг та перемогу, перш за все бажали захисникам Вітчизни міцного здоров’я, щастя, злагоди та мирного неба над головою.

Ветеранам була надана підтримка та вручені продуктові набори. Але найприємніше для літніх людей – це увага, якої ветеранам зараз так не вистачає. Загалом було вручено 20 продуктових наборів.

Низький уклін вам, дорогі ветерани, низький уклін усім, хто ціною неймовірних зусиль дав нам вічний урок мужності. І через багато десятирічь ми вчимось у вас відданості своїй країні та незламного духу у боротьбі за неї.

 

 

 

 

Поділитися: