Щоб домогтися змін, українці повинні припинити голосувати шлунком — Рух нових сил Михайла Саакашвілі

03 травня 2018 о 14:51 - 1676
Щоб домогтися змін, українці повинні припинити голосувати шлунком — Рух нових сил Михайла Саакашвілі

Останні вибори в об’єднані територіальні громади, що відбулись наприкінці квітня на Дніпропетровщині довели, що технологія  підкупу виборців спроможна та ефективна. Результати волевиявлення наочно демонструють перемогу системи. В такій ситуації нівелюється сенс політичної боротьби, адже, по суті, виграють ті, в кого більше фінансового ресурсу, себто партії, за якими стоять олігархічні структури. І це замкнене коло, вирватися з якого можна лише єдиним шляхом – голосувати відповідально, приводити до влади нових ефективних лідерів, які зацікавлені у розвитку України.

Анатолій Гайворонський також наголосив, що українцям час припинити «продавати голоси» і, зрештою, проявити громадянську свідомість. 

«Українці дедалі біднішають, а, які відомо,  злиденним народом дуже легко керувати. Я не засуджую тих, хто ковтає цей «гачок» і продає свій голос, свій шанс на зміни, своє майбутнє. Але і не втомлюся повторювати — зміни в країні розпочнуться лише тоді, коли українці зрозуміють цінність власного голосу, коли він вартуватиме більше кілограма гречки. Ми повинні перестати  голосувати шлунками і увімкнути розум. Свідомість, гідність та воля зрештою перемагають!» — підсумував Гайворонський. 

Поділитися: