Перемога «Батьківщини» на Дніпропетровщині

01 травня 2018 о 19:55 - 1454
Перемога «Батьківщини» на Дніпропетровщині

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, про це можна говорити вже зараз, незважаючи на те, що офіційних результатів виборів до Перещепинської ОТГ на даний час ще немає.

         В інших трьох громадах, де остаточні підсумки голосування вже відомі, відрив «батьківщинівців» від інших політичних сил не може не вражати. Так, у Піщанській ОТГ, що в Новомосковському районі, партію, очолювану Юлією Тимошенко, представлятимуть відразу 16 депутатів з 26 місць. При цьому Блок Петра Порошенка «Солідарність», який посів другу позицію, матиме тут тільки двох своїх представників.

         Загалом на виборах до трьох ОТГ, де голоси виборців вже підраховано, «Батьківщина» отримала загалом 31 мандат. У БПП «Солідарність» місць у новостворених органах місцевого самоврядування лише 13. На третьому місці — Радикальна партія Олега Ляшка, у якої 6 мандатів.

         Наразі завершується підрахунок голосів на виборах до Перещепинської ОТГ, що проходили на теренах Новомосковського та Юр’ївського районів. Але й тут, судячи з усього, тріумф «Батьківщини» буде ще переконливішим. Як повідомляє голова Новомосковської районної партійної організації Олександр Сачава, за попередніми підрахунками представники нашої політичної сили і в цій ОТГ отримують 10 мандатів,  тоді як висуванці БПП – лише три.

         При цьому слід зазначити, що левова частка голосів виборців на виборах, які відбулися 29 квітня на Дніпропетровщині, підтримували саме кандидатів від політичних сил, а не самовисуванців. І це ще більше засвідчує переконливість перемоги «Батьківщини».

        

Поділитися: