Олена Плахотнік подарувала ноутбук Кам’янському Центру туризму і краєзнавства «Горицвіт»

21 квітня 2018 о 19:36 - 1471
Олена Плахотнік подарувала ноутбук Кам’янському Центру туризму і краєзнавства «Горицвіт»

Гостем заходу стала депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олена Плахотнік.

Організував конференцію позашкільний заклад «Центр туризму,  краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» Горицвіт «. Під час заходу відбулася церемонія нагородження юних краєзнавців, які стали переможцями та призерами різних конкурсів і експедицій, та їх керівників. Юні кам’янчани ділилися з присутніми своїми відкриттями і досягненнями, освідчувалися у любові до рідного краю. Деякі виступи молодих краєзнавців були справжнім перформансом.

У якості гостя на конференцію була запрошена депутат Дніпропетровської обласної ради Олена Плахотнік. Вона також взяла участь у церемонії нагородження кращих краєзнавців і подарувала ЦТКЕУМ «Горицвіт» сертифікат на покупку ноутбука, який так необхідний для організації та проведення національно-патріотичних заходів для молоді.

«Сьогодні я хочу сказати спасибі всім педагогам за те, що ви вчите молодь любити рідний край, цінувати і берегти своє місто, країну, землю, пізнавати історію і досліджувати її. А ​​всім юним краєзнавцям я бажаю нових відкриттів, яскравих вражень і цікавих подорожей «, — зазначила Олена Плахотнік.

На заверешення всі учасники конференції і її гості зробили спільне фото на пам’ять.

 

Поділитися: