Робочий візит на Дніпропетровщину народного депутата України від ВО «Батьківщина» Вадима Івченка

17 квітня 2018 о 16:55 - 1485
Робочий візит на Дніпропетровщину народного депутата України від ВО «Батьківщина» Вадима Івченка

Депутат зустрівся з мешканцями чотирьох сіл – Чумаки, Зоря — Дніпровського, Голубівка та Миролюбівка — Новомосковського району.

Головними темами спілкування з людьми  були: поточна політична ситуація, наступні президентські та парламентські вибори, пенсійна та медична реформи влади.

Зустрічі приурочено наступним виборам до ОТГ, що проходитимуть 29 квітня.

Зокрема, на зустрічі у селі Чумаки Дніпровського району були присутні заступник голови Дніпропетровської обласної ради Мгер Куюмчян, депутат районної ради, голова Дніпровської районної організації ВО «Батьківщина» Віктор Міщенко, представники чумаківської громади – люди похилого віку, молодь, дітлахи.

Зустріч відбулась у форматі живого спілкування. Місцеві жителі мали змогу ставити запитання народному обранцю та отримувати вичерпні відповіді на них. Більшість питань стосувалися проблем сьогодення селян – оформлення земельних наділів та відсутність якісного засобу зв’язку, а саме Інтернету. Вадим Івченко запевнив, що причина проблемних питань буде  встановлена, та не залишиться поза увагою. Також під час спілкування була акцентована увага присутніх на пенсійній та медичній реформах.

 Щодо ОТГ, то Вадим Євгенович пояснив: «Саме від депутатів на місцях залежатиме майбутнє громад, інфраструктурні та земельні питання. Тому важливо сьогодні не тільки передати громадам повноваження, а й навчити людей вміло керувати своєю територією».

Команда «Батьківщини» потурбувалась про те, щоб під час заходу увагою були охоплені всі представники чумаківської громади. Поки дорослі вирішували важливі питання, малеча залюбки ласувала солодкою ватою. По завершенню на всіх чекав святковий концерт у виконанні талановитих ансамблів Дніпропетровщини.

 «Наочно пересвідчився, що депутати від «Батьківщини» мають авторитет серед виборців і готові працювати для покращення добробуту громад. Люди бачать як працюють «батьківщинівці», знають, що роблять і реагують на проблеми громад», – розповів депутат.

На своїй сторінці у Фейсбуці Вадим Івченко написав, що «Батьківщина» готова до виборів 29 квітня.

 

Поділитися: