Допомога майбутньому поколінню спортсменів — металургів.

13 квітня 2018 о 16:11 - 1447
Допомога майбутньому поколінню спортсменів — металургів.

В КСЦ «Дніпровець» відбулася зустріч депутата Кам’янської міської ради від ВО «Батьківщина» Сергія Миршавки і голови профкому профспілки «Металургів» ПАТ «Дніпровскійметкомбінат» з дітьми, які займаються у «Центрі підготовки футболістів Сталь-2017». Основна мета візиту — підтримка і допомога в розвитку неприбуткової громадської організації, яка виховує майбутнє покоління спортсменів — металургів.

УКам’янському про постійну і безоплатну допомогу Сергія Миршавки багато спортсменів знають не з чуток. З його подачі майбутні призери міжнародних змагань з різних видів спорту не раз відправлялися у закордонні поїздки. Сергій Іванович дає спортсменам шанс дістатися до місця битви, взяти участь і перемогти, принісши славу як самому спортсмену та його тренеру, так і місту Кам’янське.

Як повідомляє сайт http://www.kstati.dp.ua/ -як меценат, відомий і Олег Нагорний. На посаді голови профкому профспілки «Металургів» пропаганда здорового способу життя та підтримка в розвитку дитячого спорту — один з пріоритетів в його діяльності. Олег Анатолійович багаторазово доводив це на ділі.

Коли ж до них за допомогою звернулися керівники ГО «Центр підготовки футболістів Сталь-2017», вони в стороні не залишилися, відгукнулися і допомогли у придбанні форми та м’ячів. Чи варто говорити, якими задоволеними були діти. Може хтось із них у майбутньому стане нашою українською «зірочкою», яка буде радувати українців своєю грою на міжнародній арені. А поки що тут дуже люблять футбол, металурги ДМК віддають в цей центр своїх дітей. А городяни  впевнені, що у майбутньому будуть ними пишатися!

Поділитися: