Депутат Кам’янської міської ради від ВО «Батьківщина» Сергій Миршавка передав бійцям Української добровольчої армії авто

07 квітня 2018 о 14:39 - 1472
Депутат Кам’янської міської ради від ВО «Батьківщина» Сергій Миршавка передав бійцям Української добровольчої армії авто

У березні до Сергія Миршавки звернулися волонтери і розповіли, що бійці 8-го батальйону Української добровольчої армії, які дислокуються зараз в селі Широкине, потребують автомобіль.

Депутат відразу ж пообіцяв допомогти. Як  повідомляє сайт  http://kstati.dp.ua/, бійцям були передані ключі від мікроавтобуса «Фольксваген Транспортер», який пройшов всі технічні випробування і готовий для експлуатації в зоні АТО.

Як зазначив командир 8-го батальйону з позивним «Друг Ведмідь», з кожним роком війни на Донбасі допомогу добровольчим батальйонам надається рідше, тим більше вона цінна. Він подякував Сергію Миршавці за такий подарунок, а у відповідь передав депутату від бійців прапор.

За словами командира першого окремого територіального загону «Січеслав» УДА Ростислава Винара, Сергій Миршавка ніколи не відмовляє в допомозі Українській добровольчій армії, і в знак подяки передав йому від національного руху «ДІЯ» медаль «За відродження України».

«Ми намагаємося завжди надавати різну допомогу бійцям на передовій, які ціною свого здоров’я і життів захищають нашу країну. Я вважаю, саме так, спільно, ми можемо повернути мир в Україні», — відзначає Сергій Миршавка.

 

Поділитися: