Виборці дякують депутату Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Дмитру Зубрію

01 квітня 2018 о 20:15 - 1187
Виборці дякують депутату  Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Дмитру Зубрію

 

Скарбничка добрих справ

Людина, яка дарує людям добро, добром і освячується!

«Віддай людині крихітку себе.

За це душа поповнюється світлом»( Л.Костенко)

 

Гідність людини визначається, насамперед, добрими справами. Їх на рахунку нашого земляка, Дмитра Зубрія, вже чимало. Особливо цікавлять його питання освіти, бо саме від того, якими зростатимуть сьогодні наші діти, в яких умовах і як навчатимуться, залежить майбутнє нашої країни.

Діти – найдорожчий у світі скарб для батьків, діти – це наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І дорослі повинні завжди відчувати відповідальність за них, намагатися створити їм гідні умови для повноцінного розвитку і навчання.

У сучасному житті молоді є не так багато умов, в яких юнаки та дівчата могли б проявити свої кращі риси і розкрити внутрішній потенціал. Багато хтоі не підозрює, якою силою волі, характеру, відваги, дружби, відданості, самопожертви володіє. А участь у різноманітних конкурсах допомагає дітям повірити у себе, розкрити в собі талант.

Шановний Дмитре Олександровичу! Ми, батьки учнів 9-Б класу Широківської СЗШ № 2, щиро вдячні Вам за підтримку талановитої молоді та горді тим, що в Широківському районі є люди, які щодня готові віддати частинку тепла своєї душі, яким не байдужі дитячі долі. Саме Ви постійно намагаєтесь власним прикладом навчити наших дітей робити добро. Повірте, Ваше добро не забувається. Робіть добро на радість нашим дітям, а воно повернеться до Вас і Вашої родини обов’язково!

Нам, батькам, приємно, що Вам не байдужа доля наших дітей. Ваші прагнення створити їм гідні умовидля повноцінного розвитку знайшли втілення у реальних діях. Зі сльозами на очах читали надруковані роботи наших дітей у газеті «Вісник» і раділи їхнім маленьким успіхам. Ви подарували сьогодні радість не тільки нашим дітям, Ви зробили щасливими нас, батьків.

На останок бажаємо Вам добра і радості, успіхів і перемог, впевненості у правильності обраної мети та енергії для її досягнення, багато приємних подій та нових вражень, оптимізму і гарного настрою, мудрості у житті, віри, надії і любові у серці! Нехай Вас і Вашу сім’ю постійно супроводжує в житті Божа благодать!

Родини Ведмідських, Тимошенко, Магеляс.

Поділитися: