Будівельна амністія повертається! До уваги дачників, приватних забудовників, сільгоспвиробників

28 березня 2018 о 13:26 - 5640
Будівельна амністія повертається! До уваги дачників, приватних забудовників, сільгоспвиробників

22 березня народні депутати більшістю голосів підтримали запровадження «будівельної амністії».

«Будівельна амністія» розповсюджується на об’єкти незначного класу наслідків. Зокрема, на індивідуальні житлові, садові та дачні будинки, господарські будівлі й споруди площею до 300 кв. м, які були збудовані з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року без відповідних документів дозвільного характеру. Крім того, узаконити можна будівлі та споруди сільськогосподарського призначення, які зведені до 12 березня 2011 року та належать до незначного класу наслідків – СС1.

Легалізувати такі об’єкти можливо за умови, що вони відповідають будівельним нормам та цільовому призначенню земельних ділянок, на яких розташовані.

Орган державного архітектурно-будівельного контролю безоплатно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви власниками (користувачами) земельних ділянок, на яких розміщені об’єкти будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, за результатами технічного обстеження приймає в експлуатацію:

збудовані у період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року без відповідних документів дозвільного характеру індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів;

✅ збудовані до 12 березня 2011 року будівлі і споруди сільськогосподарського призначення».

 Довідки за телефонами: (096) 173-25-37, (056) 785-14-90

Замовлення пакету документів та звіту про обстеження: м. Дніпро, вул. Січових Стрільців (Артема), 9.

 

Директор Інституту проектування та будівельних експертиз

Тютюнник Сергій

 

Поділитися: