Гілал Ісаєв отримав нагороду за значну волонтерську діяльність та підтримку ЗСУ.

23 березня 2018 о 17:26 - 1165
Гілал Ісаєв отримав нагороду за значну волонтерську діяльність та підтримку ЗСУ.

Депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина»  Гілал Ісаєв отримав нагороду за значну волонтерську діяльність та підтримку ЗСУ.

Сьогодні, 22 березня,  під керівництвом  голови П’ятихатської районної ради Раїси Галаган та за участі депутата Дніпропетровської обласної ради Гілала Ісаєва та голови П»ятихатської райдержадміністрації Сергія Саламахи, відбулось пленарне засідання 16 сесії районної ради VІІ скликання, на якому ухвалено 17 важливих для району рішень.

Під час пленарного засідання депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, внесли зміни до районного бюджету та Програми соціально-економічного і культурного розвитку П’ятихатського району на 2018 рік, затвердили ряд питань щодо комунальної власності.

Також були затверджені Програма зайнятості населення П’ятихатського району на 2018 – 2022 роки, технічна документація про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної форми власності на території Троїцької сільської ради та розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період.

Під час засідання Раїса Галаган вручила Гілалу Ісаєву відзнаку «Почесний знак Профспілки Атестованих працівників органів Внутрішніх Справ України» за значну волонтерську діяльність та підтримку ЗСУ.

Гілал Ісаєв регулярно допомагає військовим. Депутат неодноразово відправляв допомогу на фронт та вже тривалий час співпрацює з різними волонтерськими організаціями, які підтримують військових на передовій.

-Зараз  наша українська армія, безумовно, забезпечена значно краще, ніж на початку війни, говорить Гілал Ісаєв,  — але, наші захисники, все ж,  потребують додаткової підтримки з тилу. Тому я завждизнаходжу можливість і час долучитися до цієї благородної справи.Продукти, медикаменти та речі першої необхідності – не будуть зайвими на передовій. Та найголовніше – що ми передаємо туди трошки домашнього затишку та душевного тепла.

Ми повинні бути вдячними українським захисникам.Ми повинні весьчас пам»ятати, що живемо у спокої тому, що на передовій наші військові несуть службу та не дають окупантам просунутися вглиб країни.

Допомогу від депутата отримали 57 – ома бригада,  93 – я мотострілкова бригада, 25 – та парашутно – десантна бригада. Гілал Ісаєв допомагає військовим фінансово, передає продукти, придбав для передової дизпаливо та електродвигуни.

Поділитися: