Звіт за 2017 рік депутата Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Володимира Володимировича Хорішка

20 березня 2018 о 20:47 - 1410
Звіт за 2017 рік депутата Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина»  Володимира Володимировича Хорішка

І я вважаю, що не можна ділити мешканців на своїх чи то не своїх виборців. Кожен громадянин України має право звернутися до будь — якого представника влади та отримати і відповідь, і посильну допомогу. Тож під час своєї депутатської роботи я знаходжуся у постійному діалозі з усіма, хто цього потребує.

2017 рік був насичений подіями і назвати його легким не можна. Україну поглинула хвиля децентралізації і громада потребувала не тільки чесних виборів, а й великої роз’яснювальної роботи, аби люди знали та розуміли свої права, саму суть об’єднання та мали змогу самостійно усвідомити всі плюси та мінуси реформи. Задля цього я відвідав більше трьох десятків громадських слухань, під час яких, у прямому діалозі, громада могла отримати відповіді на всі свої питання. У деяких населених пунктах такі громадські слухання проводилися кілька разів поспіль, аби кожен отримав можливість підготуватися до об’єднання та зробити свій власний вибір, а не слідкувати нав’язаним рішенням. Хочу зазначити, що не дивлячись ні на які труднощі, цю роботу я вважаю вдалою, адже більша частина населення змогла провести об’єднання саме в тому руслі, який сама вважала вірним, а не так, як хотілося комусь з гори.

Крім цього, багато плідних зустрічей з громадою я відвідав разом з народним депутатом України від «Батьківщини» Олександрою Кужель. Синельниківський, Петропавлівський, Межівський, Покровський та Васильківський райони – у кожному куточку округу були проведені зустрічі з людьми. Я вдячний Олександрі Кужель за увагу та за розуміння, адже завдячуючи спільній роботі, було вирішено цілу низку проблемних питань місцевих жителів, жодне звернення не залишилося без уваги.

Одне з важливих питань, вирішенням якого я займався разом з однодумцями у 2017 році – встановлення мораторію на продаж сільськогосподарських земель. Лідер «Батьківщини», Юлія Володимирівна Тимошенко, кожен член нашої партії, кожен патріот своєї країни усвідомлювали: втрата наших земель – це смертний вирок для країни. Тож я, разом із командою, займався зборами підписів проти скасування мораторію на землю та щодо проведення Всеукраїнського референдуму стосовно продажу сільськогосподарських земель. У рамках цього були проведені десятки зустрічей з аграріями, фермерами, керівниками сільгосппідприємств. І люди стали на захист своїх земель. Це, в свою чергу, дало результат – нині мораторій подовжено на рік, і я впевнений, що у разі чергової спроби відхилити це рішення – ми не будемо мовчати і знову добиватимемося справедливості!

Велику увагу у 2017 році було приділено розвитку спорту в регіоні. Влітку я провів вже традиційний для міста Синельникового велопробіг. Десятки учасників, організований маршрут, подарунки найактивнішим спортсменам – я гадаю, що здобуті від цього емоції важко з чимось порівняти! Маю надію, що цьогорічний велопробіг об’єднає ще більше людей та приверне увагу до ведення активного та здорового способу життя. Також, впродовж року я неодноразово приймав участь в організації як міських, так і районних спортивних турнірів та змагань. Я вважаю, що підтримка спортивного руху та здорового способу життя є однією з першочергових задач кожного депутата, адже залучення громад до спорту дасть змогу зростити здорову та сильну українську націю! Тому своїм прямим обов’язком я також вважаю допомогу спортивним закладам у придбанні спортивної атрибутики. У 2017 році завдячуючи депутатській субвенції та шляхом пошуку меценатської допомоги ряд шкіл, садочків та ДЮСШ отримав нові м’ячі, спортивну форму та інші спортивні принади, котрих ці заклади потребували.

Питання енергоефективності є також на часі. Хоча мова йде про тотальний перехід всіх на альтернативне паливо, цей процес не можна назвати швидким. Тож у 2017 році, напередодні опалювального сезону, до мене за допомогою звернулися завідуючі багатьох дитячих садочків, бо температурний режим у своїх групах тримати на рівні вони не мали змоги. Тож, завдячуючи знов таки депутатській субвенції та меценатській допомозі, кожен садочок, який потребував додаткового джерела обігріву, отримав масляні батареї та УФО. Завдячуючи цьому навіть при сильних морозах робота у закладах не припинялася.

Також перед осінньо — зимовим періодом з проханням про допомогу до мене звернулися мешканці двоповерхового будинку одного з сіл Синельниківського району. Два під’їзди, більше 10 родин, кілька років потерпали від поганого стану даху – квартири із ріка в рік заливало дощами. Тож, завдячуючи меценатським коштам, кришу було відремонтовано. Відтепер мешканці будинку не страждатимуть від примх природи.

Також я продовжую приділяти велику увагу освітнім закладам Синельниківського району. У 2017 році для Кислянської ЗОШ був придбаний лінолеум (10 500 грн), для Кислянського дитячого садочка – холодильник (9 200 грн). Миролюбівська ЗОСШ потребувала нової шкільної дошки (2 800 грн), а Старолозуваться школа – якісних дверей (3 700 грн).

Потреба у холодильнику була також у Зайцівському будинку для людей похилого віку, це питання також було вирішене: два нових холодильника були закуплені (7 600 грн).

Пріоритетом у моїй роботі є й медична галузь. У наш час більша частина людей пенсійного віку просто не може дозволити собі своєчасне лікування та купівлю необхідних ліків, а самі медичні заклади, особливо ФАПи, потребують оновлення технічного оснащення а часом – й елементарних  меблів. Звісно, депутатської субвенції на все це не вистачить, адже її лев’яча доля йде на матеріальну допомогу. Так, у 2017 році  субвенція у розмірі 150 000 гривень була направлена на місто Синельникове. Вся вона була використана на матеріальну допомогу жителям міста. Близько 70 чоловік звернулися з проханням посприяти у лікуванні та реабілітації. І нікому не було відмовлено. У Синельниківському районі також багато людей потребували матеріальної допомоги. Проблематика району мало в чому відрізнялася від міста: людям не вистачало коштів на медичні послуги. Тож всі, хто звернувся, а це близько 100 чоловік, отримали допомогу. Всього на це було використано 157 000 гривень. Тому на технічне оснащення ФАПів кошти були знайдені шляхом меценатської допомоги.

Завершення 2017 року було особливо важким – йшли вибори у ОТГ. Мною, як депутатом, було докладено всіх зусиль за для того, аби на всіх дільницях виборці мали змогу спокійно віддати голос за своїх кандидатів, аби процес проходив чесно та відкрито. Справжнім випробуванням для людей став напад на виборчу дільницю в с. Майському Синельниківського району. Та, завдячуючи роботі членів комісії, цим дивовижним відповідальним жінкам, завдячуючи пильним наглядачам – урни для голосувань не були пошкоджені і громада зробила свій вибір.

Звісно, залишається багато відкритих питань, бо живемо всі ми у важкі часи. Та я буду продовжувати докладати зусиль для їхнього вирішення, бо це – моя робота, мій прямий обов’язок. Кожен депутат будь — якого рангу повинен усвідомити головне: всі вони найняті громадою, аби працювати на її благо. І якщо посадовці не виконують своїх функцій, то вони не мають права займати свої посади.

                                                                            З повагою, Володимир Хорішко.

 

Поділитися: