Молодь Дніпра готує намети для боротьби з Януковичем

29 березня 2012 о 09:03 - 1719

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


29 березня, четвер, 14:00-16:00, на Європейській площі за ЦУМом відбудеться акція «Готуй намет навесні» в рамках молодіжної кампанії ВСТАВАЙ! Акція є складовою всеукраїнського конкурсу на швидкість розкладання наметів, який відбудеться в Києві на Майдані Незалежності 5 квітня.

Учасники акції розіб’ють наметове містечко на 1 годину та позмагаються у швидкості збирання і розбирання наметів молоддю.

Організатори продемонструють рівень «наметової готовності» станом на березень 2012 року та поділяться думками про те, де українська молодь зможе потенційно використати намети в 2012 році. Переможець конкурсу поїде в Київ для участі у всеукраїнських змаганнях, де зустрінеться з переможцями з 40 найбільших міст України.

В молодіжну кампанію ВСТАВАЙ! об’єдналися молоді активісти Батьківщини, Народного Руху України, Свободи, Фронту змін, УДАРу, Громадянської позиції, інших партій та молодіжних середовищ, які підтримують необхідність виведення Януковича та його людей з української політики, як таких, що не виконали обіцянки перед молоддю та зрадили державні інтереси.

"У нас така влада, що скоро взагалі можуть заборонити продаж наметів", – посміхається керівник ДОО Молода Батьківщина Тетяна Корнійчук" – Проти всіх законів логіки, у нас в країні, в тюрмах сидять політв'язні, молодь стимулюють до виїзду з країни, молодіжну політику відкинуто на задвірки, президент, замість доступного житла, будує Межигір'я,  тому у молоді єдиний вихід – спротив, а намет це один з наших інструментів!".

Намети стануть в нагоді цього року всім, особливо студентам гуртожитків Києва та інших міст, адже під шумок чемпіонату ЄВРО їх планують виселити з гуртожитків" – продовжує житлову тему Кирило Дороленко, лідер молодіжної Свободи.

"Тут, на Майдані Незалежності, намет має також символічне значення. Адже всі ми пам'ятаємо і шануємо те, що площа названа Майданом саме після наметового студентського голодування в 1990 році, яке було відчайдушним актом спротиву в боротьбі за незалежну Україну" підкреслив активіст.

Артем Іванцов, – лідер Молодого Народного Руху заявив, що "намет є універсальним засобом для молоді. Намет повинна мати кожна активна молода людина. Особливо у 2012 році, коли прогнозується гаряче літо, і ще більш спекотна осінь, яка має закінчитися зміною влади в Україні. Мені смішно, що Янукович так злякався акцій протесту молоді, що з переляку наобіцяв доступного житла. Всім відомо, що наразі єдине доступне житло для молоді – це намети!".

Молодіжна кампанія

ВСТАВАЙ !

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: