Звіт депутата Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Гілала Ісаєва за 2017 рік

15 березня 2018 о 18:32 - 1627
Звіт депутата Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Гілала Ісаєва за 2017 рік

    Я обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради на виборчому окрузі № 27. Працюю у складі фракції ВО «Батьківщина» та обраний секретарем  постійної комісії обласної ради з питань використання природних ресурсів.

     Депутат – це обранець громади, який дав людям конкретні обіцянки і зобов’язаний їх виконувати. Він відповідальний перед виборцями свого округа  і підзвітний їм.

     Тож із самого початку набуття моїх депутатських повноважень  я спрямовую свою роботу в напрямку захисту інтересів громадян, виконання доручень виборців в межах депутатських повноважень, наданих законами України.

    Моя робота, як депутата Дніпропетровської  обласної ради від ВО «Батьківщина», у 2017 році проводилась за такими основними напрямами, як робота в обласній раді  — представницькому органі місцевого самоврядування – та робота, безпосередньо, в виборчому окрузі.

    За звітний період депутатської діяльності я брав участь у роботі 10 — ти сесій Дніпропетровської обласної ради. Як секретар постійної комісії обласної ради з питань використання природних ресурсів, роблю все, щоб діяльність обласної ради була відкритою і прозорою.

 Безпосередньо, беру участь у розробці проектів рішень, які виносяться на розгляд обласної ради фракцією ВО «Батьківщина».  Велику увагу звертаю на подальше добровільне об’єднання громад відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Сприяю та допомагаю у проведені виборчого процесу в громадах, а саме – надаю консультативну допомогу кандидатам та депутатам від ВО «Батьківщина».

    Як депутат обласної ради, сприяю тому, щоб залучити бюджетні кошти на фінансування інфраструктури та інших важливих об’єктів, необхідних для життєдіяльності мешканців мого округу.

Так з  обласного бюджету на матеріальну допомогу було виділено 480,0 тис. грн. З них: м. Дніпро – 20,0 тис. грн., м. Вільногірськ  – 20,0 тис. грн.,

м. Жовті Води – 60,0 тис. грн., Верхньодніпровський район – 20,0 тис. грн., П’ятихатський район – 360,0 тис. грн.

         Відповідно до моєї депутатської програми, я зустрічаюсь зі своїми виборцями, проводжу особисті прийоми, контролюю виконання законів на місцях, звітую про свою роботу.

    За звітній період провів 30 особистих прийомів у громадській приймальні. Прийняв 157 особистих та колективних звернень. З них: з питань медичної допомоги – 68, з комунально – побутових проблем – 21, з матеріальної та фінансової допомоги – 78, з надання юридичної допомоги, забезпечення законності та правопорядку – 31, з питань працевлаштування – 42 та інші. По кожному зверненню приймалися відповідні рішення, надавалися необхідні роз’яснення чинного законодавства.

   Провів  97 зустрічей з виборцями. Під час зустрічей громадяни скаржилися на погане транспортне сполучення між населеними пунктами, а то й на його відсутність взагалі, непідйомні тарифи на природний газ, на недостатню інфраструктуру, погані дороги, відсутність аптечних пунктів у селах, низький рівень надання медичних послуг та інші.

   По можливості, намагався вирішувати проблемні питання, співпрацював з головою П’ятихатської райдержадміністрації С.В. Саламахою та головою райради Р.Г.Галаган, мером міста П’ятихатки О.В.Малооком, головами ОТГ та головами сільських рад району. Спільними зусиллями вдавалось вирішувати багато проблем міста та району.

     В Пальмирівській сільській раді було подано на обласний конкурс проектів та програм проект «Капітальний ремонт даху та фасаду Пальмирівського Будинку культури». Проект переміг у конкурсі, тож я виділив 20 тис. грн. на співфінансування  проекту.

    Постійно та активно брав участь у засіданнях сесій П’ятихатської районної ради, сесій  сільських рад, де проводився  детальний аналіз виконання програм  розвитку міста та  сіл, обговорювалися питання з наповнення бюджету та використання бюджетних коштів, виконання соціальних та інших програм.

   Особливу увагу приділяю закладам освіти. Особисто побував у кожній школі свого округу та в дошкільних навчальних закладах. Поспілкувавшись з педагогічними колективами, склав перелік проблемних питань, які потребують вирішення. Тож, за мого сприяння у 2017 році було поповнено матеріально – технічну базу в загальноосвітніх школах.

У Байдаківській ЗШ І – ІІІ ступенів проведено поточний ремонт до початку навчального року. Для Виноградівського НВК придбано два пластикові вікна для утеплення приміщення. Придбано ноутбуки для П’ятихатської ЗШ І – ІІІ ступенів № 3, Троїцького НВК, Культурянської ЗШ І – ІІ, П’ятихатського ДНЗ № 4 «Сонечко». У П’ятихатському ДНЗ № 1 «Калинка» облаштовано приміщення їдальні, придбано столи для харчоблоку.

    В день Першого та  Останнього дзвінка завжди відвідую декілька загальноосвітніх закладів, які розташовані на території мого виборчого округу. Обов’язково із своїх особистих коштів нагороджую грамотами та подарунками відмінників навчання. На випускному вечорі поздоровив всіх випускників із закінченням навчання та отриманням атестатів зрілості. Всім медалістам П’ятихатського району вручив грамоти та грошові премії, як кращим учням за сумлінне відношення до шкільної науки. А на випускному в ДНЗ «Ластівка» вручив дітям  подарунки та солодощі.

   Завжди пам’ятаю про Міжнародний День захисту дітей. У цьому році був присутнім та вітав разом з мером міста Жовті Води Володимиром Абрамовим дітлахів міста. Вручив їм призи та подарунки.

    Щоб привітати з професійним святом педагогів П’ятихатського району,  особисто я або мої помічники  завітали до кожного навчального закладу міста Жовті Води, міста П’ятихатки та П’ятихатського району, Центру дитячої творчості, в Жовтоводський ліцей природничо – наукового навчання, П’ятихатську районну дитячу школу мистецтв, де під час зустрічі вчителі та колективи загальноосвітніх навчальних закладів отримали подарунки.

     Пам’ятаю і про ювілейні дати навчальних закладів П’ятихатського району. Із задоволенням у вересні  2017 року вітав із 150 – ти річчям Новотроїцький НВК та 85 – річчям  — Культурянську ЗШ І – ІІ ступенів. Колективи отримали цінні подарунки для покращення навчально – виховного процесу.

    В липні місяці із задоволенням привітав малечу села Жовтого та розділив з ними радість, адже  в цей день  разом із головою села О.Шуляк відкрили новий ігровий майданчик. Солодощам та подарункам  раділи діти від обласного депутата.

Щороку звертаю особливу увагу на роботу дитячого оздоровчого  табору «Орлятко», єдиного в нашому П’ятихатському районі. Тож і в  цьому році я  виділив 20 тис. грн. на капітальний ремонт та виготовлення ПКД приміщення, як співфінансування у проекті, який заклад виграв на обласному конкурсі проектів та програм за  мого сприяння.

    Напередодні Нового року у П’ятихатській районній дитячій школі мистецтв закінчили капітальний ремонт двох залів. Ремонт було здійснено коштами районної і міської рад та за мого сприяння. В музичній школі навчаються 485 дітей. В грудні школа святкувала свій ювілей – 60 років.

    В день Святого Миколая вихованці дитячих закладів П’ятихаток обов’язково отримують подарунки від мене особисто. А новорічні подарунки, вважаю, повинен отримати кожен мешканець району. Тому я разом зі своїми помічниками обов’язково  вітаю всі дошкільні та загальноосвітні заклади міста та району. Солодкі подарунки отримують всі діти району.

    Напередодні Нового року я і мої помічники відвідали установи, організації, а саме Лихівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, П’ятихатський  територіальний центр соціального обслуговування населення, стаціонарне відділення в смт. Лихівка.

Привітання отримали у Лихівській та Вишнівській ОТГ, в колективі Ерастівського коледжу ім. Е.К.Бродського ДДАЕУ. Подарунки отримали 27 дитячих садочків та 4 НВК.

     Як директор ПСП «Каспій»,привітав новорічними подарунками всіх своїх орендодавців.

    Особливу увагу напередодні  новорічних свят звернув на дітей із родин переселенців. У місті Жовті Води мешкають люди з донецької та Луганської областей, всього 504 особи. З них — 27 сімей мешкають у місцевому гуртожитку. Тож голова міської організації ВО «Батьківщина» Н. Белінська завітала, за моїм проханням, у гуртожиток та вручила подарунки дітям. Також привітав однопартійців Верхньодніпровського району з  новорічними  святами.

Активно співпрацюю з мером  міста  Жовті Води Володимиром  Абрамовим. Разом ми вітали сім’ю Чуб, які виховують багато дітей та вручили  їм пам’ятний знак до 85 – річчя Дніпропетровської області, квіти і подарунки. Брав активну участь у публічних заходах району та області.

     Грамотами, подяками та подарунками привітав жителів міста П’ятихатки та П’ятихатського району із 131 – річницею з Дня заснування міста та 94 – річницею заснування П’ятихатського району.

     В жовтні  в День села Жовтого, де відбулася відома в історії битва під Жовтими Водами, вручив подяки та подарунки мешканцям села.

     А в травні брав участь в організації Етно – рок фестивалю « Козак – фест», який проходить щороку в селі Жовтоолександрівка, в балці Княжі Байраки та приймає велику кількість гостей на чолі з народними депутатами України.

    День вишиванки, День Перемоги, День Конституції, День Незалежності України – ці важливі свята  проходять у нашому районі на високому рівні. Я, як депутат, активно сприяю в їх організації.

     Велику увагу приділяю учасникам  бойових дій ВВВ, дітям війни, вдовам. У цьому році мої помічники відвідували їх та вітали продуктовими наборами.

    До Дня людей похилого віку матеріальну допомогу на організацію привітання надавав Байдаківському старостинському округу. Для цих людей були організовані святкові заходи із солодощами. А в селі Жовте привітав із 101 річницею з дня народження Олександру Федорівну Чемерис.

   Ще навесні 2017 року в селі Грамівка Байдаківського старостинського округу здійснив ремонт греблі через водойму. Це дає можливість тепер вільно проїздити жителям села до своїх домівок, привозити продукти харчування і не хвилюватися, що в негоду до них не приїде «Швидка допомога».

    В країні триває антитерористична операція, яка, безперечно, вносить свої корективи в сьогодення. Тому підтримка бійців АТО та сімей загиблих – питання номер один. До Дня захисника України я вручив найкращим військовим подяки та цінні подарунки. Надано матеріальну допомогу на лікування одинадцятьом чоловікам. За необхідності, завжди надаю волонтерську допомогу нашим захисникам.

Допомагав у вирішенні  життєвоважливих питань, а саме: працевлаштування, житлові питання, оформлення права власності на земельні ділянки, оформлення груп інвалідності, обстеження та лікування в районних та обласних медичних закладах та інше.

Ми завжди будемо пам’ятати загиблих в Іловайську. Я відвідав мітинг – реквієм, присвячений 3 – ій річниці Іловайської трагедії, де вшанував пам’ять бійців, поклавши квіти до фото героїв на Алеї слави.

      На території мого 27 – го виборчого округу є багато християнських святинь, куди віруючі приходять помолитись, де стають кращими, утверджують своє наближення до Бога. Це в першу чергу  Храм релігійної громади Воздвиження Чесного і Животворчого  хреста господнього парафії Дніпропетровської  Єпархії УПЦ та Святоблаговіщенського храму у місті П’ятихатки.  На прохання прихожан, моїх виборців, надано фінансову допомогу на будівництво в сумі 40 тис.грн. Храму релігійної громади Воздвиження Чесного і Животворчого  Хреста Господнього парафії Дніпропетровської  Єпархії УПЦ. Також благодійну допомогу отримала релігійна громада Спасо – Преображенської парафії Криворізької  Єпархії УПЦ в смт. Лихівка для придбання приміщення в сумі 27 тис.грн. Неодноразово була надана допомога релігійній громаді Святоблаговіщенської парафії Криворізької  Єпархії УПЦ в місті П’ятихатки на суму більше 40 тис. грн. та Храму Святих Благовірних князів Бориса та Гліба в селі Грушувата в сумі 9 тис. грн.

Без духовної основи неможливо створити міцну державу. Адже шлях до духовного  відродження нації полягає і через активну творчу свідому підтримку її традицій та релігій. І перед державою, і перед церквою стоять завдання виховання здорової сім’ї, морального і духовного виховання молоді, впевненості людей в майбутньому.

       Тож залучивши учнів Верхньодніпровської ЗШ І – ІІІ ступенів № 5, студентів технікуму, молодіжну Раду міста Верхньодніпровська та разом з мером міста Леонідом Калініченком ми провели благодійну акцію «Посади дерево Миру». Адже найголовніше сьогодні – це мир і стабільність в Україні та покращення рівня життя населення, наших виборців.

     Тож у 2017 році було надано матеріальну допомогу на суму більше як 300 тис.грн. громадянам на лікування та вирішення соціально – побутових проблем.

      Заклади охорони здоров’я неодноразово зверталися за до мене, як до депутата, за матеріальною допомогою. Завжди допомагаю комунальному закладу П’ятихатська центральна лікарня ДОР. В минулому році відремонтував автомобіль швидкої допомоги, а в цьому році 6,5 тис.грн. виділив  на проведення ремонту клініко – діагностичній лабораторії.

   Редакція районної газети «Злагода» до Дня журналіста отримала у подарунок від мене новий комп’ютер.

       Все перераховане вдалося зробити за тісної співпраці з головою Дніпропетровської обласної адміністрації Валентином Резніченком, головою Дніпропетровської обласної ради Глібом Пригуновим та голової обласної організації ВО «Батьківщина» Антоніною Ульяхіною. Дякуючи їх увазі, втілюються в життя всі депутатські програми та проекти розвитку П’ятихатського району.

       Пріоритет моєї діяльності  —  соціально – економічний розвиток міста, району та всього 27  — го виборчого округу. Вирішення проблем громади тримаю на особистому контролі. Землякам – увага, вдячність і підтримка!

                                                                               

                                                                           Ваш депутат Гілал Ісаєв.

 

     

Поділитися: