Новорічний бал – маскарад «Аліса в країні чудес» для молоді Кам’янського

29 грудня 2017 о 20:10 - 1665

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Новорічний бал – маскарад «Аліса в країні чудес» для молоді Кам’янського

Захід організований департаментом з гуманітарних питань Кам’янського міської ради.

       У новорічному балу – маскараді взяли участь студенти вищих навчальних закладів, учні професійних училищ і старшокласники з восьми найкращих загальноосвітніх шкіл міста.

        Привітати молодь Кам’янського з новорічними святами приїхали міський голова Андрій Бєлоусов, заступник мера Владислав Мелешко, депутат міської радивід ВО «Батьківщина»  Сергій Миршавка.

        За словами учнів, бал-маскарад став для них яскравою, незабутньою і довгоочікуваною подією. Гості вечора, одягнені в яскраві тематичні костюми, змогли зануритися в атмосферу свята. Брали участь в конкурсах і театральних постановках, танцювали під сучасну музику, в загальному, заряджалися позитивними емоціями і новими враженнями.

       – Вітаю нашу молодь з наступаючим Новим роком, – сказав під час заходу Сергій Миршавка, – Збагачені новими знаннями, відчуттями та досвідом, ви сьогодні переосмислюєте рік, що минає,  та з надією й впевненістю дивитеся в майбутнє, сподіваєтесь на добрі зміни в житті.

     Бажаю всім у Новому 2018 році натхнення й здійснення найсміливіших бажань, впевненості в завтрашньому дні, злагоди та добробуту!

     Барвистий святковий феєрверк, запущений в небо, став видовищним подарунком від міського голови талановитій молоді Кам’янського.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: