Новорічні привітання від Гілала Ісаєва

28 грудня 2017 о 18:46 - 1840

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Новорічні привітання від Гілала Ісаєва

Депутат Дніпропетровської обласної  ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв напередодні свят зустрівся з багатьма трудовими та творчими колективами П’ятихатського району. Депутат вважає, що новорічні привітання повинен отримати кожен мешканець району.

Тож у Лихівську ОТГ передали подарунки від Гілала Ісаєва. Помічники депутата відвідали комунальний заклад “П’ятихатський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”, Лихівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини П’ятихатського району, П’ятихатський територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг), стаціонарне відділення в смт. Лихівка.

Подарунки від депутата отримали у Вишнівській ОТГ та в колективі Ерастівського коледжу ім. Е.К. Бродського ДДАЕУ.

Подарунки особисто від депутата обласної ради отримали і 27 дитячих садків та 2 НВК П’ятихатського району. Більше тисячі солодких подарунків привезли дітям цих закладів.

Помічники депутата побували також у найвіддаленіших селах П’ятихатського району – Троїцькому та Миколаївці, які розташовані за 70 кілометрів від районного центру.

– Нехай ці зимові свята наповнять ваші оселі щастям, злагодою і достатком, – побажав всім Гілал Ісаєв, –  Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, радісного настрою та впевненості у завтрашньому дні. Хай у новому році доля щедро дарує приємні події та вагомі здобутки, а Різдвяна Зірка осяває ваш шлях світлом віри, надії та любові!

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: