Відбулося розширене засідання бюро Кам’янської міської організації ВО “Батьківщина”

26 грудня 2017 о 18:01 - 1745

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Відбулося розширене засідання бюро Кам’янської міської організації ВО “Батьківщина”

На порядку денному було три питання: про проведення звітно-виборних конференцій в районних організаціях, звіт керівництва міської організації про виконану роботу у 2017 році та нагородження кращих партійців Каменського.

По першому питанню лідер міської організації Олександр Плахотнік дав розпорядження головам районних первинних організацій в січні підготувати графік і провести звітно-виборні конференції. Звіт керівництва міської організації був в дещо незвичному форматі – не в формі нудного доповіді, а в формі слайд-шоу. А розповісти і показати кам’янським батьківщинцям було що.

На сьогоднішній день в міській парторганізації – одна тисяча шістсот двадцять чотири члена, саме «Батьківщина» ініціювала прийняття в місті програми допомоги сім’ям загиблим воїнів АТО «Сім’я Героя», постійно виділяється допомога сім’ям учасників війни в Донбасі. Організація шефствує над дитячим будинком сімейного типу Шендрик і над установами для дітей-сиріт Південного району.

Кам’янська  «Батьківщина» взяла найактивнішу участь в зборі підписів проти продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні. В місті, завдяки активній роз’яснювальній роботі, мораторій на продаж землі підтримало понад 20 тисяч осіб. Це був вагомий внесок в загальну перемогу команди Юлії Тимошенко: під тиском думки народу парламент продовжив мораторій ще на рік.

У своїй промові Антоніна Ульяхіна дала дуже високу оцінку роботі кам’янських однопартійців. Вона зазначила, що кам’янська парторганізація – одна з найсильніших в області, і в цьому – величезна заслуга її керівника Олександра Плахотніка. Дуже активно і плідно працюють всі депутати міської ради від «Батьківщини», а депутат облради Олена Плахотнік успішно захищає інтереси міста на рівні області.

Антоніна Ульяхіна вручила подяки кращим батьківщинцям  Кам’янського. Серед нагороджених – такі відомі в місті люди, як Олександр Плахотнік, Наталія Лисак, Ігор Задорожний, Сергій Гладких, Сергій Миршавка. Був і ще один приємний момент в ході розширеного засідання: Антоніна Ульяхіна урочисто вручила партійні квитки новоприйнятим батьківщинцям – громадському активісту Світлані Логінській, підприємцю Оксані Федосюк і патріарху міського волейболу Івану Бабичу.

На завершення засідання Олександр Плахотнік та Іван Бабич від імені міської партійної організації подарували гостям з Дніпра Кубок з символікою «Батьківщини» і Кам’янського.

– Сьогодні наша організація додає не тільки в кількості, але і в якості. Я вітаю нових партійців з приєднанням до нашої команди і впевнений, що авторитет «Батьківщини» і її лідера Юлії Тимошенко, і без того чималий в Кам’янському, буде тільки рости! Тим більше, що ми зміцнюємо його не словами, а реальними справами на користь городян! – зазначив Олександр Плахотнік.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: