Народні депутати України від фракції «Батьківщина» приїхали підтримати Володимира Хорішка

08 листопада 2017 о 20:56 - 1830
Народні депутати України від фракції «Батьківщина» приїхали підтримати Володимира Хорішка

— Ми приїхали підтримати Героя України Володимира Хорішка, кандидата від «Батьківщини»,  який з великим відривом переміг на виборах на посаду сільського голови  Зайцівської об’єднаної територіальної громади, — розповідає Сергій Власенко.

Очевидно, що рішення Синельниківського районного суду було абсолютно необґрунтованим. Ми приїхали подивитися, що панує у Дніпропетровському апеляційному адміністративному суді: закон чи беззаконня. Звичайно, винесення рішення на цьому засіданні говорить про те, що судова система здорова.

Принаймні, у цьому  випадку, де немає нічого в матеріалах справи. Суд першої інстанції назвав біле  — чорним,а чорне – білим.

Треба подивитися, наскільки спрацьовує система, і ми, як народні депутати, маючи право депутатського контролю, приїхали пересвідчитися, що відбувається у судовому залі. Я давно не чув таких пустих, неаргументованих виступів представників позивача. Вони зацитували нам конвенції, які до справи не мали жодного відношення.

Як би б було залишено рішення Синельниківського районного суду —  це створило б умови для вибуху у виборчому законодавстві і виборчій судовій практиці України.

 — Сьогодні маю дежавю, — говорить народний депутат Сергій Євтушок.  А зміст його в тому, що з колегами перебуваю в Дніпрі, аби підтримати нашого кандидата на посаду голови Зайцівської об’єднаної територіальної громади Володимира Хорішко, Героя України.

Нагадаю, це теркомісія, де титушками було здійснено розгром приміщення теркомісії та спроба залити зеленкою бюлетені, поранено дільничого інспектора ( сокирою ).

Результати встановлені, проте є ще суд, через рішення якого влада намагалася скасувати протокол виборів.

Певне дежавю, тому, що я також змушений був після виборів захищати результат в судах.

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд  відмінив рішення суду першої інстанції щодо скасування результатів голосування у Зайцівській ОТГ, де переміг кандидат від «Батьківщини», і визнав результати цих виборів законними.

Враховуючи той факт, що не були надані докази щодо фальсифікації виборчого процесу та неможливості здійснення волевиявлення, апеляційний суд вирішив скасувати постанову першої інстанції та ухвалити нову, відповідно до якої визнав результати виборів у Зайцівській ОТГ.

Нам вдалося відстояти справедливість. Ми перемогли — суд визнав результати виборів та ухвалив постанову, відповідно до якої, перемогу отримує кандидат від «Батьківщини» Володимир Хорішко», — наголосив Сергій Євтушок.

— Вітаємо нового голову ОТГ, — говорить Вадим Івченко. Гідний керівник, патріот!

Сьогодні в Дніпропетровському апеляційному адміністративному суді відстояли беззаперечну перемогу Володимира Хорішка на посаду голови Зайцівськоі ОТГ.

Дякую всім за підтримку! Справедливість є,сьогодні це було підтверджено колегією суддів і за неї варто боротися.Сьогодні справедливість перемогла!

Народний депутат Олександра Кужель довго спілкувалася з людьми біля будівлі Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду. Депутат встигла провести багато зустрічей з виборцями, які прийшли підтримати справедливий вибір громади, та отримала чимало звернень, які люди писали під час розмови з нею. Всі питання Олександра Кужель розгляне та надасть відповіді заявникам.

Вона привітала Володимира Хорішка з перемогою та побажала громаді, яку він очолив, щасливого життя, розвитку, успіхів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися: