Партія ВО «Батьківщина» перемогла на виборах в ОТГ 29 жовтня

31 жовтня 2017 о 22:15 - 1796
Партія ВО «Батьківщина» перемогла на виборах в ОТГ 29 жовтня

У прес – конференції взяли участь заступник голови Дніпропетровської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Олег Робкін, голова Дніпровської міської організації ВО «Батьківщина» Мгер Куюмчян, депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Володимир Хорішко, голова Петриківської районної організації партії ВО «Батьківщина» Наталія Коваленко.

Заступник голови Дніпропетровської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Олег Робкін повідомив, що ВО «Батьківщина» отримала на Дніпропетровщині 72 мандати за партійними списками.

—         29 жовтня в Україні відбулися вибори в об’єднані територіальні громади. З 287 кандидатів, які висувалися за партійними списками ВО «Батьківщина», ми отримали на Дніпропетровщині 72 мандати. Це становить 25% від загального партійного списку. Пройшли також 111 самовисуванців.

Така тенденція спостерігається і по всій території України. ВО «Батьківщина» практично виграла ці вибори. Незважаючи на застосування адмінресурсу і тиску на кандидатів. Ці результати є і правдивої соціологією сьогоднішнього істеблішменту в Україні , — сказав Олег Робкін.

Голова Дніпровської міської організації ВО «Батьківщина» Мгер Куюмчян вважає, що високий результат партії на виборах в ОТГ є доказом того, що народ сьогодні справді підтримує ВО «Батьківщина».

— Хочу привітати всіх членів ВО «Батьківщина» з дуже непростою перемогою, яку ми отримали на виборах в ОТГ в Дніпропетровській області та України. Я дійсно вважаю, що це перемога. Те, що більшість кандидатів від ВО «Батьківщина» пройшли в громади в Дніпропетровській області та України, є кращим доказом того, що народ сьогодні справді підтримує нашу політичну силу.

У нас є такі громади, де ВО «Батьківщина» отримала понад 50% в Дніпропетровській області. На сьогоднішній день 25,09% ВО «Батьківщина» у Дніпропетровській області — це дуже серйозно. У найкращі часи – 2007- ому  і в 2010 — ому роках — коли підтримка ВО «Батьківщина» в цілому по країні досягала 40% — на Дніпропетровщині був такий же відсоток.

Потрібно розуміти, що для нашого регіону це — певний сигнал. Так, як Дніпропетровська область є серцем і центром України і одним з найбільш розвинених в економічному плані регіоном. І якщо такий сигнал дає наша область, це говорить про те, що саме Юлія Тимошенко є тим лідером, який сьогодні може консолідувати суспільство, щоб зупинити війну, відновити економіку і зробити так, щоб ми повернулися до нормального якісного життя, якої заслуговуємо.

Що стосується голів ОТГ, то я вважаю, що ця посада не є політичною. Голови ОТГ — це менеджери, які повинні забезпечувати ефективне управління процесами в громаді без політики. Політичну волю виборців безпосередньо представляють депутати, які, перш за все, повинні запобігати зловживанням корупційних діянь.

Вражаючі факти щодо  ситуації, що відбулася у Майській ДВК Синельниківського району під час виборів, розповів Володимир Хорішко. Під час нападу  «тітушок» тут постраждало багато людей.

У Синельниківському районі під час виборів відбувся резонансний випадок —  було здійснено напад на виборчу дільницю 120505,  що у Майському. Сюди увірвалися близько двох десятків невідомих молодиків, котрі влаштували справжній погром, нанесли тілесні пошкодження двом поліцейським та цивільним громадянам й закидали дільницю димовими шашками.

Члени ДВК кинулися захищати виборчі скриньки. Невідомі вистрілили з пістолета у представника групи швидкого реагування, який захищав ділянку.Ударом сокирою по нозі нанесені тілесні ушкодження представнику поліції. У громадянській мережі ОПОРА пояснили, що нападники хотіли влити в урни з бюлетенями зеленку.Наразі відкрито кримінальне провадження.

Володимир Хорішко зазначив, що виборча кампанія і вибори 29 жовтня відзначилися значним застосуванням адміністративного ресурсу. Зокрема, чомусь тут опинився народний депутат від БПП Максим Курячий. Він приїхав до Майскої ДВК одразуж після штурму. На запитання,що робить на ДВК, сказав,що їхав у Павлоград до матері і випадково дізнався про напад. На зауваження голови комісії про те, що дільниця закрилася після 20:00 для підрахунку голосів і він не має права на ній знаходитись, відповів, що він «нардеп» і закон про «Статус народного депутата » — вищій за закон про «Вибори до місцевих рад» і тому він залишиться. Всі вимоги спостерігачів щодо того, щоб Курячий покинув приміщення, ним також були проігноровані. Курячий  залишився на ДВК.

Найкращий результат «Батьківщина» отримала у Петриківській ОТГ. Про це розповіла Наталія Коваленко. Вона повідомила, що в Петриківській ОТГ ВО «Батьківщина» отримала понад 50% мандатів.

— Ми висували 26 кандидатів і 15 наших кандидатів виграли вибори. Це  —  дійсно небайдужі до нинішньої ситуації в країні і Петриківці люди, серйозні і відповідальні. Вони перемогли, бо дуже професійно і серйозно проводили свою передвиборчу компанію, зуміли загітувати за свою програму. Наші кандидати – батьківщинці мають заслужений авторитет серед земляків. Попереду у всіх – активна робота,про результати якої будемо звітувати людям.

 

 

Поділитися: