Національний хор Грузії «Тбілісі» запрошує на великий сольний концерт

01 жовтня 2017 о 18:51 - 1638
Національний хор Грузії «Тбілісі» запрошує на великий сольний концерт

Гастролі проходитимуть за підтримки Посольства Грузії в Україні та присвячуються 25-річчю встановлення дипломатичних стосунків між Грузією та Україною.

Раніше українські меломани мали нагоду чути Національний хор Грузії «Тбілісі» у 2010-му – у Києві під час спільного концерту зі знаною співачкою Ніно Катамадзе. І ось вперше цей чоловічий акапельний колектив гастролюватиме Україною.

Національний хор Грузії «Тбілісі» – це 12 вокалістів: шість тенорів, три баритони і три баси. Керівник колективу – заслужений діяч мистецтв Грузії, лауреат Державної премії Роберт Гоголашвілі. Директор хору – кавалер Ордену Честі Заза Мамаладзе. У репертуарі ансамблю – грузинські народні пісні, пісні грузинських композиторів, а також знані мелодії з кінострічок (зокрема, «Міміно», «Скрипаль на даху»), із Бродвейських мюзиклів… А спеціально для туру Україною у репертуарі хору «Тбілісі» з’явилася пісня на вірш Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий». Але це ще не всі пісенні сюрпризи, які чекають на українську публіку під час двогодинних концертів.

Національний хор Грузії «Тбілісі» був створений у 1980 році. За час свого існування колектив дав понад п’ять тисяч концертів як в Грузії, так і за кордоном: США, Японія, Бельгія, Нідерланди, Чехія, Італія, Франція, Велика Британія, Естонія, Росія… Дискографія ансамблю налічує вісім альбомів, а також 6-серійний документальний фільм «З піснею навколо світу». У 1997-му «Тбілісі» нагородили орденом Честі Грузії.

9 жовтня – Київ

10 жовтня – Харків 

11 жовтня – Дніпро

16 жовтня – Одеса

Поділитися: