Олена Плахотнік: «Батьківщина — це наша велика родина!»

26 вересня 2017 о 19:56 - 1183
Олена Плахотнік: «Батьківщина — це наша велика родина!»

Гостей свята вітали депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олена Плахотнік і секретар Кам’янськоїміськради Олександр Залевський.

Відвідувачі могли насолодитися танцювальною флешмобом, яскравими акробатичними номерами, танцями, взяти участь в конкурсах. Також на площі працювала фотозоні і перукарня. Дітвору чекали аніматори, можливість зробити боді-арт, заплести моднікоси. Родзинкою фестивалю стали виступи відомої української співачки Оксамити і реп-групи «ПР-42». А ті, хто прийшов на свято зі свідоцтвом про шлюб, отримали подарунки.

Ще одним приємним подарунком для кам’янчан став торт від депутата Олени Плахотнік.

«Родина — це те середовище, де можна себе відчути цілком щасливим, це той острівець, де панує добро, любов, тепло, повага та взаєморозуміння. Родина — найцінніше, що є у кожного з нас. І сьогодні я хочу подякувати раднику міського голови Руслану Бондаренко та благодійній організації «Новий час» за те, що вони подарували кам’янчанам таке велике свято, яке дало нам можливість зупинитися і звернути увагу на свою родину, на наших рідних і близьких, та подарувати їм своє тепло і любов. Батьківщина — це наша велика родина. Нехай всім вам щастить!» — зазначила Олена Плахотнік.

 

Поділитися: