Троїцькому НВК — 150 років

15 вересня 2017 о 20:24 - 1541
Троїцькому  НВК  — 150  років

Усіх радо стрічали Троїцький сільський голова Юлія Набока та директор НВК Наталія Кузів. Адже подія урочиста і піднесена -солідний ювілей — 150 років!

Перший випуск з місцевої новозбудованої школи прийшовся на полум’яний червень 1941-го. Серед вчителів зараз — більшість тих, хто сам вийшов зі стін рідної школи, збагатив свої знання у вищих навчальних закладах та й передає їх нинішнім учням.

Пишається школа й багатьма своїми випускниками: письменниками Юрієм Набокою і Тимофієм Більчуком, кандидатом філософських наук Іваном Свистуном, директором Покровського ПТУ Сергієм Більчуком та іншими, що влились у суспільство, збагачені найперше знаннями в рідній Троїцькій. Ще один випускник знаний в районні — Біленщинський сільський голова Шворак В. С.

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх, хто не повернувся з фронтів, нинішніх героїв п’ятихатців-земляків, що полягли в АТО. Побажали миру і швидкого повернення додому своїм випускникам, які захищають нас на Донбасі.

Депутат обласної ради Гілал Ісаєв придбав для школи в подарунок ноутбук. У свою чергу, Наталія Кузів висловила найщирішу подяку депутату за постійну підтримку і турботу.

 

 

 

 

 

Поділитися: