Ювілей Культурянської школи

01 вересня 2017 о 20:31 - 1820
Ювілей Культурянської школи

У цьому році відмічають ювілей у КультурянськійЗОШ, що у П’ятихатському районі. Школі виповнилося 85 років. На шкільне свято завітав депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв.

Вже 6 років педагогічний колектив школи очолює Ігор Володимирович Красенко. Сьогодні вчителі почули багато добрих слів.  А 86 — ий перший дзвоник оголосив про початок чергового навчального року.

Згадували сьогодні і колишніх вчителів та директорів школи, які багато зробили для її розвитку. Наприклад, Надія Омелянівна Шеремет. Багато років віддала навчанню дітей і Валентина Миколаївна Полова. Зараз у школі працює її донька Віта Шумлянська.

Віта Володимирівна – вчитель початкових класів, керівник районного методоб’єднання вчителів початкових класів. А ще вона чудово вишиває, вишитими картинами вчительки прикрашена школа.

У школі культивується любов до Петриківського розпису. Багато куточків тут розмальовано відомими українськими орнаментами.

На всю Україну Культурянська школа відома чудовим Ансамблем шумових інструментів, який очолює Лариса Тарапацька.

Лариса Григорівна 46 років працює у рідній школі. Викладала математику, була завучем, віртуозно грає на акордеоні. У створеному нею Ансамблі шумових інструментів діти грають на ложках, рубелях, старовинних пральних дошках.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2016/2017 навчальному році Культурянська ЗОШ посіла ІІІ загальнокомандне місце серед 32 шкіл району.

 Модель, яка стала основою для школи, визначає громадсько активну школу, де увага приділяється роботі з місцевою громадою, працівниками школи та мешканцями. Школа сприяє вільному обміну думками, визначає місцеві потреби та бере участь у прийнятті рішень на місцевому рівні, а також забезпечує зворотній зв’язок, що стосується цих дій, з боку громади.    

Сьогодні вчителі почули багато добрих слів.  А 86 — ий перший дзвоник оголосив про початок чергового навчального року. — Кожен день дитини в школі перетворюється на день знань і відкриттів, спілкування, дружби і самоствердження.Тож нехай і надалі нові творчі успіхи супроводжують і педагогів,і учнів, щедрою буде доля, обминають стороною життєві негоди, сказав Гілал Ісаєв, вітаючи присутніх на святі.В подарунок від депутата школа отримала ноутбук.

 

Поділитися: