На Дніпропетровщині йдуть спроби створення феодальних князівств (ВІДЕО)

20 березня 2017 о 11:56 - 6863

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


На Дніпропетровщині йдуть спроби створення феодальних князівств (ВІДЕО)

Як нардеп Вадим Нестеренко з фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність» «продавлює» створення Новомосковської об’єднаної територіальної громади.

Держава зробила райони, щоб годувати бідні села за рахунок багатих. Зрозуміло, пане Нестеренко. Ви хочете забрати в багатих і віддати бідним. І при цьому керувати цим процесом.

Залишається питання – як багаті села стали багатими і чому бідні села залишаються бідними?

Чи не є причина в тому, що провідні фермерські господарства Новомосковського району, инфраструктура, елеватори, землі були рейдерським шляхом захоплені на користь купки людей і вас в тому числі. І раптом замість того, щоб приносити прибуток громадам, почали збагачувати певних особистостей?

А мешканцям цих сел, позбавлених суспільної власності, залишилось отримувати копійки на захоплених господарствах та під загрозою звільнення голосувати за панів на громадських слуханнях та виборах до верховної ради.

То як же зробити бідні села багатими?

Чомусь перерозподіл грошей на рівні району до цього часу не вирішив цю проблему.

Є інші шляхи. Наприклад, повернути захоплене рейдерами майно. Залучити до керівництва молодих та талановитих односельців, здатних ефективно керувати та створювати бізнес-можливості. Розвивати підприємницьку активність. Підтримувати іновації та малий бізнес. Зробити прозорим бюджет та місцеве самоврядування. Підвищити свідомість кожного мешканця, налашутвати на суспільну роботу задля розвитку свого населеного пункту. Але ж очевидно, що ви та ваші поплічники на це не здатні.

Зрозуміло, що зміни потрібні, тому, що за час селяне не стали заможнішими, а село – не стало краще. Те як було створено до нас – сьогодні вже не працює.

Далі ми якось самі, пане Нестеренко, без вас и без ваших порад. Будемо розбудовувати інфраструктуру, володіти суспільною власністю, розпоряджатися бюджетом та створювати справжне народовладдя, замість диктатури продажних депутатів та кріпаків з ваших господарств.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: