Звернення про рейдерство суддею Центрального районного суду м. Дніпро з поплічниками

13 грудня 2016 о 10:52 - 3958

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Звернення про рейдерство суддею Центрального районного суду м. Дніпро з поплічниками

Звернення

 XІІІ позачергової конференції Дніпропетровської обласної організації

Українського товариства охорони природи до жителів

Дніпропетровщини та громадськості України

Нелегкі часи переживає зараз громадська природоохоронна дружина нашого Дніпропетровського краю. Після так званої «перестройки» зразу ж розпочалися «наїзди» під гаслами демократичної перебудови на майно Дніпропетровської обласної організації Українського товариства охорони природи (далі – Товариство). Злочинні апетити цих «новаторів–екологів» водночас відкрили їх досить цинічні і брудні наміри. Водночас були «націоналізовані» та «прихватизовані» практично усі Будинки природи в Дніпропетровській області. Була нахабна спроба відібрати Будинок природи і в обласному центрі, який був споруджений за кошти нашої організації. Ця брудна авантюра провалилась.

Та ось в кінці минулого року піднялась нова хвиля рейдерства, яка по своїй підступності і нахабству значно перевершила всі попередні. Підняли цю хвилю колишні члени нашої організації суддя Центрального (Кіровського) районного суду м. Дніпро Дніпропетровської області Єдаменко Сергій Володимирович – керівник цього злочинного угрупування, директор Товарної біржі УМТБ Білоконь Віталій, співробітник цієї ж біржі Зайцева Оксана Олександрівна та ін.

Організатори нового «наскоку» обрали сумнівну методу юридичних викрутасів. Бурхливо запрацювала рейдерська машина брехні і фальшивок – підробок всілякої «документації». Як гриби після дощу раптом з’явились якісь «відокремлені підрозділи організацій товариства охорони природи», які мають назви, схожі з назвою нашою організації, але у всіх них у назві відсутнє ключове слово «Українського».

Порушуючи присягу судді, шляхом підробки документів та печатки, вводячи в оману Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області та Дніпропетровський окружний адміністративний суд, суддя Єдаменко С.В. зі своїми поплічниками намагається змінити склад керівних органів Товариства з метою зміни його легітимних керівників та, в подальшому, відчуження на свою користь його майна – Будинку природи.

Згідно законодавства Єдаменко С.В., як діючий суддя, був звільнений з посади заступника голови президії Дніпропетровської обласної ради Українського товариства охорони природи ще 20 листопада 2013 року. Але, не дивлячись на це, 06 лютого 2016 року він організував проведення фальшованого засідання псевдоради нібито Дніпропетровської обласної організації Українського товариства охорони природи.

Згідно протоколу цього псевдо засідання, з підробленою печаткою справжнього Товариства, суддя Єдаменко С.В. особисто приймав участь у його проведенні та головував на ньому у якості нібито заступника голови президії обласної ради. На засіданні цієї псевдоради було прийнято рішення про скликання 27 лютого 2016 року ХІІ позачергової конференції нібито Дніпропетровської обласної організації Українського товариства охорони природи.

27 лютого 2016 року суддя Єдаменко С.В організував проведення фальшованої, рейдерської псевдоконференції нібито Дніпропетровської обласної організації Українського товариства охорони природи з метою її захоплення. Знов же, згідно протоколу цієї конференції, з підробленою печаткою справжнього Товариства, суддя Єдаменко С.В. особисто приймав участь у її проведенні та головував на ній у якості нібито заступника голови президії обласної ради.

Ця конференція своїм рішенням «припинила» повноваження легітимних керівних органів та керівників справжнього Товариства і «обрала» свої фальшовані керівні органі. У засіданні псевдоради та роботі псевдоконференції приймали участь особи, що не мають жодного відношення до справжньої Дніпропетровської обласної організації Українського товариства охорони природи і не являються її членами.

Цікаво відмітити, що у день проведення псевдоконференції 27 лютого 2016 року, суддя Єдаменко С.В., будучи на підпитку, вчинив бійку біля нічного клубу «Восход» у м. Дніпро. Інформація про негідну поведінку судді Єдаменко С.В. біля нічного клубу мається на сайті м. Дніпро http://www.056.ua (посилання http://www.056.ua/article/1139251). Ця його поведінка як судді не відповідає вимогам Присяги та Суддівській Етики і компрометує весь суддівський корпус України.

За грубе порушення Статуту Товариства, деструктивні дії, дискредитацію своєю поведінкою авторитету Товариства у суспільстві 27 травня 2016 р. рішенням президії Товариства суддю Центрального (Кіровського) районного суду м. Дніпро Дніпропетровської області Єдаменко С.В. було виключено з членів Дніпропетровської обласної організації Українського товариства охорони природи.

За вказівкою судді Єдаменко С.В. гр. Зайцева О.О. по підробленій довіреності зробила спробу зареєструвати обрані на псевдоконференції фальшовані керівні органи (тобто, про зміну керівника) в Дніпропетровському міському управлінні юстиції, яке законно відмовило у цій реєстрації у зв’язку с тим, що «відокремлені підрозділи організацій товариства охорони природи» є самостійними організаціями і жодного відношення до Дніпропетровської обласної організації Українського товариства охорони природи не мають.

І саме тут у Дніпропетровському окружному адміністративному суді з’являється якийсь Молокович Є.С. з фальшивкою-позовом до Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області з вимогами зареєструвати їх фальшовані керівні органи та скасувати реєстрацію керівних органів справжнього Товариства.

Над фальшивкою-позовом його організатори-рейдери попрацювали в поті чола – треба створити видимість законності.  Правда, «в поспіху прогледіли» одну суттєву деталь, що цей якісь Молокович не являється членом Українського товариства охорони природи і не уповноважений бути позивачем від імені нашої організації.

«Адміністративний позов гр. Молоковича Є.С. подано на підставі сфальшованих і підроблених документів, що містять очевидні і явні ознаки кримінального правопорушення…» – так чітко визначив суть судової тяганини голова президії Всеукраїнської ради Українського товариства охорони природи В.Я. Шевчук. Та рейдерів це все не зупиняє, а суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду О.Б. Ляшко іменем України на основі липової документації приймає неправосудне рішення – задовольняє позов  Молоковича Є.С.

За кого мають наших громадян ці рейдери, демонструючи публічно таке ставлення до Закону?

Слід відмітити, що 06 жовтня 2016 року, використовуючи службове положення, у свій робочий час, виключений із членів Товариства суддя Єдаменко С.В. особисто прийняв участь, як третя особа, у засіданні Дніпропетровського окружного адміністративного суду зі спробою відновлення своїх прав вчиняти дії від Товариства без доручення, що також суперечить вимогам Присяги та Суддівській Етики.

За фактом підробки документів та шахрайських дій Соборним (Жовтневим) районним відділенням поліції м. Дніпро відкрито кримінальне провадження № 12016040650003316, за ч.3 ст. 358 Кримінального Кодексу України від 04.08.2016 р., у якому фігурує суддя Єдаменко С.В. та його поплічники. 

Ганьба рейдерам у суддівських мантіях!!!

Прийнято одноголосно

ХІІІ позачерговою конференцією

Дніпропетровської обласної організації

Українського товариства охорони природи

м. Дніпро, 28 листопада 2016 р.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: