Депутати фракції «Батьківщина» закликали депутатів обласної ради контролювати питання постачання газу населенню

02 грудня 2016 о 19:07 - 1676

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Депутати фракції  «Батьківщина» закликали депутатів обласної ради контролювати питання  постачання газу населенню

– Мої колеги, депутати – батьківщинці, багато працювали, готуючись до сьогоднішньої сесії, – сказала голова фракції «Батьківщина» у Дніпропетровській обласній раді Антоніна Ульяхіна Ми вникали в кожен пункт прийнятого бюджету, вносили свої пропозиції, спираючись на потреби своїх виборців, на необхідність того чи іншого населеного пункту у позитивних змінах. Майже всі наші пропозиції враховані.

Напередодні сесії депутати обласної ради від фракції «Батьківщина» відвідали майже всі райони регіону разом з народним депутатом України Олександрою Кужель, зустрічалися з нашими виборцями. Тож знаємо зараз всі актуальні проблеми наших людей. Вирішення багатьох з них взяли під особистий контроль Олександра Володимирівна, над частиною працюємо зараз на місцях. Сьогодні ми зачитали два важливих звернення до депутатів. Це теж результат нашої роботи в округах. Тож відсьогодні в області починає працювати тимчасова контрольна комісія обласної ради з перевірки якості наданих підприємствами газопостачання послуг населенню Дніпропетровської області та відповідності якості поставленого газу ДСТУ і вимогам чинного законодавства.

Про результати її роботи ми, разом з головою комісії Оленою Плахотнік, обов»язково доповімо мешканцям області.

     Також зі зверненням від депутатів фракції «Батьківщина» виступив голова постійної комісії обласної ради з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Іван Рязанцев.

Він закликав депутатів Дніпропетровської обласної ради взяти під свій контроль питання безперебійного постачання газу населенню області та не допущення проведення ремонтних робіт на газопроводах в опалювальний період.

У зверненні говориться:

                                                         ЗВЕРНЕННЯ                              

                                           депутатів фракції Батьківщина

                             Дніпропетровської обласної ради VП скликання

Декілька днів назад жителям Криничанського району, а саме: смт. Аули та смт. Кринички стало відомо, що компанія «Дніпропетровськгаз» (Кам’янське відділення) має намір на 5-7 днів відключити дані населені пункти від газопостачання для нібито проведення ремонтних робіт.

Це викликало шалене занепокоєння та обурення мешканців Криничанського району. Ця ситуація жахлива та неприпустима під час опалювального сезону. Відключення від газопостачання в опалювальний сезон несе пряму загрозу життю та здоров’ю жителів Криничанського району.

Як нам стало відомо така ситуація планувалася і в м. Кам’янському і депутати фракції Батьківщина відреагували та спільно з керівництвом міста провели комісії та заборонили відключати райони м. Кам’янське, в яких також планувалися відключення.

Маємо сподівання , що газопостачання і в Криничанському районі не припинятиметься.

Звертаємось до депутатів Дніпропетровської обласної ради взяти під свій контроль питання безперебійного постачання газу населенню області та не допущення проведення ремонтних робіт на газопроводах в опалювальний період.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: