Олег Ляшко: Порошенко і Тимошенко одного поля ягоди

20 листопада 2016 о 17:32 - 1516

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Олег Ляшко: Порошенко і Тимошенко одного поля ягоди

Усі події, які зараз відбуваються в Україні – наслідок політики чинної влади. Це вона довела людей до того, що вони виходять на вулиці.

Банки грохнула Гонтарєва, щоб присвоїти активи. Тарифи підняв Вовк у овечій шкурі з «Рошену», збагативши друзів Президента Порошенка. За це кожен із них обов’язково відповість, коли я прийду до влади.

Але сьогодні праведний гнів українців прагнуть використати Путін і російські спецслужби, щоб знищити нашу державу. Для цього вони уклали союз із московською зозулею Тимошенко, яка злигалась із кремлівськими чортами Медвечуком, Фірташем, Льовочкіним, Бойком.

Юлька давно працює на Путіна проти України!

У 2008 році Тимошенко за наказом Путіна заблокувала допомогу Грузії, за що ми сьогодні розплачуємося окупацією Криму і війною на Донбасі.

Тимошенко підписала з Путіним кабальні газові угоди, за якими Газпром сьогодні вимагає з нас боргу 40 мільярдів доларів.

Через зрадницьку позицію прем’єра Тимошенко Україна не отримала в 2008 році ПДЧ на Бухарестському саміті НАТО, втративши шанс на членство в цьому оборонному Альянсі.

На посаді прем’єра Тимошенко в 2008 році підписала меморандум з МВФ про продаж сільгоспземель, позбавивши майбутнього українських селян.

Але нині Тимошенко перейшла усі межі. Щоб захопити владу, вона у своїй брудній грі намагалась використати Героя України і депутата моєї фракції Юрія Шухевича, цинічно паразитуючи на його патріотичних почуттях. Шухевич мав оголосити підготовлену Тимошенко заяву про імпічмент Президенту Порошенку. Ця заява не мала б жодних юридичних наслідків, оскільки відсутня процедура імпічменту, однак після її проголошення Шухевича могли вбити. Такий був злочинний план Тимошенко, Медведчука, Фірташа, Льовочкіна. Сакральну жертву ці кремлівські агенти хотіли використати для дестабілізації ситуації в Україні, щоб захопити владу.

Як Ленін на гроші німецького кайзера розвалив Російську імперію, так Тимошенко на гроші Путіна хоче знищити Україну. Але я їй цього не дозволю!

І владі не дозволю грабувати українців. Радикальна партія добивається підвищення заробітних плат і пенсій, зниження пенсійного віку для жінок, розслідування офшорів Порошенка і Тимошенко, через які вони вкрали в українців мільярди грошей.

Ми добиваємся ухвалення законів, які дозволять відродити українську промисловість, а також відновити держфінансування профтехосвіти, повернення фермерам спецрежиму оподаткування та надання безплатних ліків пенсіонерам.

Я і моя команда захищає кожного українця. Ми нікому не дозволимо знищити рідну Україну!

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: