Спланований банкопад та ошукані люди

09 листопада 2016 о 10:40 - 3298

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Спланований банкопад та ошукані люди

Декілька минулих років були дуже важкими для українців, але багато сімей, обмежуючи себе у багатьох елементарних речах зуміли зібрати невеликі кошти, які поклали на депозити, щоб хоч якось зберегти чесно зароблені гроші від інфляції та отримати трохи прибутку у вигляді процентів. Але сталося жахливе – в одну мить сотні тисяч зрозуміли – їх ошукали. Ганебно, цинічно і без всякого жалю відібрали останнє, ще ніколи не було такого, що ошукані вкладники, доведенні до відчаю зважились перекрити рух транспорту у центрі Києва, бо допекло, іншого виходу не було. Скільки не просили, скільки не писали , не благали, все марно!!!

Вкладники банку «Михайлівський» разом із громадськими асоціаціями ошуканих вкладників перекрили рух транспорту по вулиці Хрещатик, вимагаючи повернути їхні кошти, але поліція відтіснила людей, а деякі навіть були побиті та затримані особливо р’яними слугами режиму. Виходить проблеми людей, на крові яких опинилися в кріслі такі люди як пані голова Національного банку, людина на совісті якої повне обесцінення гривні, та банківської системи взагалі, для влади несуттєві. А самі люди лише електорат та біомаса, яких просто в центрі Києва дозволено бити кийком по голові , якщо посміли підняти ту саму голову. Як завжди, у скрутну хвилину «Батьківщина» стала на захисті обманутих людей. Були об’єднанні ошукані користувачі фінансових послуг (банків), створена ініціативна група з громадськими організаціями ошуканих вкладників, які разом з народними депутатами від фракції «Батьківщина» оголосили ультиматум владі – «Ультиматум Зборів ошуканих користувачів фінансових послуг».

Одна із ключових вимог – це звільнення голови НБУ та директора Фонду гарантування вкладів, призупинення дії Фонду гарантування вкладів до рішення Конституційного суду відносно конституційності Закону про ФГВФО. Також створення тимчасової слідчої комісії парламенту з перевірки зловживань при реалізації активів неплатоспроможних банків, запровадження тимчасового мораторію на примусову реалізацію житла громадян, яке перебуває у заставі збанкрутілих банків, до прийняття спеціального Закону про врегулювання іпотечних зобов’язань позичальників збанкрутілих банків. «Політика голови НБУ та владної «команди» призвела до того, що сьогодні мільйони людей втратили свої заощадження в банках, втратили свої квартири іншу власність. А дехто з владників навіть закінчив життя самогубством. Хто дав право Нацбанку та владі так знущатися над українцями?» – наголосила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Батьківщина» буде стояти на захисті законних прав вкладників !!

Голова Новокодацької районної організації ВО «Батьківщина» міста Дніпра Козар Володимир

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: