Олег Ляшко: Платіжки з новими тарифами – це смертельний вирок для мільйонів українських громадян

18 жовтня 2016 о 08:41 - 1681

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Олег Ляшко: Платіжки з новими тарифами – це смертельний вирок для мільйонів українських громадян

“За опитуванням українського Інституту демографії, майже 60% українських громадян вважають себе бідними. Їхні доходи менше прожиткового мінімуму. От на чому мають сконцентрувати свої зусилля і парламент, і уряд, і президент – на подолання бідності, на підвищення доходів українців, на створення робочих місць, на збільшення зарплат і пенсій. І саме на розв’язання насущних проблем українців спрямовані   відповідні законопроекти,  які вимагає першочергово ухвалити Радикальна партія”, – наголосив Олег Ляшко.

Також він додав, що РПЛ домагається зниження тарифів на житлово-комунальні послуги та виділення коштів в бюджеті наступного року на масштабну енергомодернізацію.

“Платіжки – це куля для українців. Ми повинні не на субсидії людей підсаджувати, змушуючи їх відчувати себе жебраками, а домагатися енергонезалежності, стимулювати видобуток дешевого українського газу та усунути корупційну складову при нарахуванні тарифів. Ми продовжуємо в суді добиватися скасування рішення уряду про підвищення ціни на газ та вартості житлово-комунальних послуг. А також Радикальна партія вимагає повернення соціальної норми споживання газу в опалювальний сезон  та передбачити в бюджеті наступного року кошти на заміну котлів, вікон, дверей в оселях українських громадян та на енергомодернізацію домоволодінь жителів сільської місцевості”, – відзначив народний депутат.

Окрім того, він наголосив на необхідності ухвалення низки соціальних законів, зокрема, про індексацію пенсій громадян, щоб вони були не нижчими за прожитковий мінімум. А також – законів, які дозволять суттєво знизити вартість ліків, а окремі найменування медпрепаратів зробити безкоштовними.

«Сьогодні пенсіонери заходять в аптеку, як в музей. І не можуть дозволити собі купити елементарні медпрепарати. Тому ми зареєстрували законопроект, що дозволить українським пенсіонерам щомісяця безплатно отримувати ліки від тиску, головного болю, діабету, серцево-судинних недуг», – підкреслив лідер РПЛ.

Також головний радикал вимагає повернути спецрежим оподаткування сільгоспвиробників, відновити програми державної підтримки тваринництва, рослинництва, створення робочих місць для молоді на селі.

“Лише комплекс заходів дасть можливість зробити нашу країну багатою і успішною”, – переконаний Олег Ляшко.

https://www.youtube.com/watch?v=VjeVDBCLca0

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: