Олег Ляшко: Хай відсохнуть руки у того, хто хоче продавати українську землю

04 жовтня 2016 о 13:36 - 1155

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Олег Ляшко: Хай відсохнуть руки у того, хто хоче продавати українську землю

Радикальна партія вимагає продовжити мораторій на продаж землі мінімум до 2020 року. Про це заявив лідер РПЛ Олег Ляшко з трибуни парламенту. Політик переконаний: ставити питання про продаж землі можуть тільки люди, яким байдужа доля України “Українська земля – це не лише товар, що з неї хоче зробити олігархічна влада. Українська земля – сакральне питання для кожного українця. Згадайте класиків, якщо хтось з вас вчився в школі: “Брат на брата за межу ідуть з топором”. “Чия земля? Калитчина? Чия земля? Калитчина”. От якщо сьогодні дозволити продаж землі – українські селяни будуть батраками на цій землі. На ній господарюватимуть не українці”, – наголосив Ляшко. Він додав, що в разі запровадження ринку земель, до нас прийдуть не інвестори, а “грабіжники з великої дороги”, які заберуть в обездолених людей землю задарма.

Також Ляшко обурився, що продаж земель влада хоче розпочати з земель Академії аграрних наук, яких майже 400 тисяч га по всій Україні. “Ми категорично проти цього. Ми підготували законопроект, яким пропонуємо – землі Академії аграрних наук розпаювати і роздати працівникам підприємства Академії і ветеранам сільськогосподарської праці, які все життя прогорбатилися на цій землі і сьогодні не мають пая”, – зазначив Ляшко. 

Крім того радикали вимагають повернути спецрежим оподаткування фермерам, а також передбачити у бюджеті на наступний рік програми кредитування, відновлення тваринництва, рослинництва, створення робочих місць на селі.  “Хай відсохнуть руки у того, хто хоче продавати українську землю”, – підсумував Ляшко.

https://www.youtube.com/watch?v=tjqYkMt-Snw

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: