ОЛЕГ ЛЯШКО: Відродять Україну люди праці, а не кредити МФВ

02 жовтня 2016 о 16:55 - 1238
ОЛЕГ ЛЯШКО: Відродять Україну люди праці, а  не кредити МФВ

Про це заявив на зустрічі у вищому професійному училищі будівництва у Дніпрі лідер Радикальної партії. Олег Ляшко переконаний питання збереження системи профтехосвіти — це питання майбутнього української економіки. Коли є робочі руки з професійними якісними знаннями – це означає є люди, яку будуть піднімати країну. Бо неможливо відродити економіку тільки за рахунок іноземних фінансових позик. Переконаний народний депутат.

Щоб у майбутньому нам не довелося шукати будівельників і комбайнерів по закордонах – потрібно сьогодні максимально підтримувати профтехосвіту, а не добивати її. Перекласти фінансування технікумів та ПТУ з державного на місцеві бюджети, що збирається зробити уряд з наступного року, означає знищити їх та позбавити мільйони дітей з малозабезпечених сімей права на навчання. Акцентував лідер радикалів. Тому фракція РПЛ у парламенті домагатиметься відновлення фінансування ПТУ з Державного бюджету та вимагатиме радикального підвищення зарплат освітянам і стипендій студентам. Ми відстояли стипендії для студентів, підкреслював Ляшко, тепер треба їх збільшувати.

Тільки в вашому закладі зараз навчаються 37 дітей-сиріт, які отримують робочі спеціальності. Я сам, навчаючись в інтернаті, отримав права тракториста. І це допомогло мені вижити та заробляти на життя. Розповідав лідер РПЛ. Тому ми продовжимо робити все для того, щоб захистити право викладачів на роботу, а право учнів – на навчання. Підсумував Ляшко.

 

Поділитися: