Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко під час засідання погоджувальної ради у парламенті звернувся до Президента, прем’єр-міністра та голови НБУ із вимогою негайно оприлюднити текст меморандуму із Міжнародним валютним фондом. “Чому ви вважаєте за можливе не інформувати суспільство про взяті на себе зобов’язання в обмін на кредитні ресурси?”, – обурився нардеп.
Політик зазначив, що йому відомі засадничі принципи угоди з МВФ. “Це продаж земель, підвищення пенсійного віку, продовження підвищення тарифів та ще низка антисоціальних неприйнятних заходів”, – зазначив нардеп.
Політик наголосив, що замість невигідних кредитів влада мала б займатись поверненням коштів, які вкрали з України. “Я вам розкажу, де взяти гроші: минулого тижня уряд Латвії конфіскував 50 мільйонів доларів, вкрадених Арбузовим, бо ніхто не надав доказів”, – роз’яснив нардеп. Ляшко зазначив, що влада по всьому світу роздарює гроші українців, а потім бере непідйомні кредити.
Політик також обурився твердженнями влади про реформу оплати праці. “Додати 160 гривень до мінімальної зарплати, щоб було 1400 гривень – це ваша масштабна реформа? Та засуньте собі цю реформу в …”, – звернувся нардеп до урядовців.
Ляшко стверджує, що розмови про бюджет розвитку – це абсолютна брехня, адже розвиток без зростання економіки неможливий.
https://www.youtube.com/watch?v=gGChqU7BYAo