Сергій Рибалка: Проросійські агенти впливу створюють провокації в інформаційному просторі

16 вересня 2016 о 17:21 - 1047

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Сергій Рибалка: Проросійські агенти впливу створюють провокації в інформаційному просторі

Днями представники окремих інтернет-видань повністю перекрутили слова Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської Сергія Рибалки з його інтерв’ю одному з телеканалів. Про це заявив сам Сергій Рибалка в інтерв’ю.

«Деякі видання передрукували фейк, створений російськими пропагандистами, та приписали мені слова, які я не говорив. Я не міг закликати до відновлення торговельних зв’язків із Росією, як вони написали. Це просто безглуздо.  Як би нам не хотілося нормально жити та співпрацювати із сусідами, нажаль, саме російська влада задовго до війни та Майдану  вирішила системно скорочувати наші економічні зв’язки. А закликати їх до чогось сьогодні безперспективно», – заявив народний депутат України. Він підкреслив, що цитату, яку йому приписали, використали у серії публікацій в проросійських виданнях.  Ця серія виглядає, як спланована замовна інформаційна кампанія, додав Сергій Рибалка.

«Я говорив про необхідність системного просування вітчизняного експорту на усіх напрямках. У тому числі, в Євросоюзі та колишніх радянських країнах. Окрім Росії. Я можу із упевненістю прогнозувати, що товарообіг між Україною та РФ буде і надалі скорочуватися. І це провина, у першу чергу, наших північних сусідів. Так що я не міг сказати те, що мені приписали, а потім передрукували інші», – наголосив Сергій Рибалка.

Народний депутат закликав журналістів ретельніше перевіряти інформацію та не передруковувати фейкові матеріали.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: