Депутати Ляшка в місцевих радах вимагають від влади знизити тарифи

21 липня 2016 о 08:29 - 1244

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Депутати Ляшка в місцевих радах вимагають від влади знизити тарифи

Відповідне звернення до Кабміну і Верховної Ради, ініційоване фракцією Радикальної партії в парламенті, вже підтримала Володимир-Волинська та Лубенська міськради.

     Представники місцевого самоврядування від Радикальної партії в усіх областях закликають можновладців прислухатися до проблем людей на місцях і негайно врегулювати проблему із підвищенням тарифів.

     «У країні спостерігається напружена соціально-економічна ситуація на фоні стрімкого зубожіння населення. Збільшення розміру тарифів на житлово-комунальні послуги, газ, електрику призведе до різкого зниження рівня життя кожного громадянина. В свою чергу відсутність коштів у населення призведе до соціальної напруги», – наголошують місцеві депутати.

     У своєму зверненні вони вимагають від парламентаріїв і міністрів запровадити мораторій на підвищення тарифів з 1 липня 2016 року, заборонити стягувати з населення пеню за несвоєчасну сплату за компослуги, заборони постачальникам тепла, газу, електроенергії виставляти споживачам авансові рахунки за ненадані послуги.  А також – оприлюднити методики й обгрунтування підвищення тарифів, перерахувати ціну на газ, відновити пільгову норму його споживання та збільшити її до 2400 куб.м на опалювальний сезон.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: