Регистрация и паспорт – III. Еще смешно…

03 січня 2012 о 17:05 - 1851

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


“Голові Державної міграційної служби України

Ковальчуку М.М.

01024, м. Київ, вул. Богомольця, 10

 

 

Скаржник:

 

Редакція газети «Лица» (видавець – ПП «Авеню»)

поштова адреса: 49038. м. Дніпропетровськ, вул. Ленінградська, 57/10.  тел.: 789-39-06

СКАРГА

на бездіяльність посадової особи у зв’язку з ненаданням відповіді на запит

«09» грудня 2011 року я, Гарагуц Олена Олександрівна, як головний редактор газети “Лица”, з метою підготовки публікації в нашій газеті, звернулася до начальника Відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб ГУМВС України в Дніпропетровській області (ВГІРФО) Говоруха О.О. із інформаційним запитом, в якому просила надати суспільно-важливу інформацію, яка необхідна мені для виконання моїх професійних обов’язків, зокрема: з порядку оформлення паспорту громадянина України.

Викладене підтверджується інформаційним запитом від 09.12.11р. №181 (Додаток 1), отриманим Відділом у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб ГУМВС України в Дніпропетровській області, згідно повідомлення про вручення, 13.12.2011р. (Додаток 2).

Відповідно до частин 1 та 2 статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Однак, на зазначение питання запиту я не отримала відповіді у вищевказані строки та до сих пір.

Відповідно до частин 1, 2 статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Запитувач має право оскаржити відмову у задоволенні запиту на інформацію, відстрочку у задоволенні запиту на інформацію, не надання відповіді на запит на інформацію, надання недостовірної або неповної інформації, несвоєчасне надання інформації, невиконання розпорядниками обов’язку оприлюднювати інформацію, інші рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації, що порушили законні права та інтереси запитувача.

Враховуючи викладене,  керуючись статтями 20, 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації»,  –

ПРОШУ:

1.      Усунути порушення прав журналістів на доступ до запитаної мною публічної інформації.

2.      Зобов’язати начальника Відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб ГУМВС України в Дніпропетровській області, як посадову особу органу державної влади, у строк не більше ніж 5 днів надати мені запитувану інформацію.

 

З повагою, головний редактор газети “Лица”,

директор ПП “Авеню”                                                                           Олена Гарагуц

 

Додатки:  1) копія інформаційного запиту від 09.12.11р. №181

2) копія повідомлення про вручення від 13.12.2011р».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: