Малечу труять прямо на дитячому майданчику

06 липня 2016 о 08:30 - 1417

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Малечу труять прямо на дитячому майданчику

У центрі Дніпра в сквері Героїв, що розташований під боком обласної державної адміністрації, дітей отруюють вихлопними газами. Про це Сергія Рибалку, народного депутата, керівника Дніпропетровської ТО Радикальної партії повідомили місцеві жителі. За їх словами поблизу дитячого майданчику, на якому завжди досить велелюдно, у неділю встановили гумовий батут з бензиновим генератором.

Цікавий факт. Спершу, кажуть містяни, його обслуговуючий персонал, не надто поспішав запускати атракціон в роботу, немов би перевіряючи, як зреагують оточуючі.  Однак за кілька годин наважилися. Це викликало величезне обурення мам та бабусь, які з малечею давно вподобали це місце відпочинку. Мало того, розповідають люди, що батут працює на бензиновому генераторі, і отруює повітря вихлопними газами, так ще й запасна каністра з бензином стоїть поруч у залізній будці. Де гарантія, запитують городяни, що від такої спеки на вулиці не станеться загоряння або навіть вибуху. Досить буде маленької іскри.

Місцеві намагалися довідатися законно чи ні поблизу дитячого майданчика  встановили гумовий батут. Та ще й з бензиновим генератором. Однак на вихідних в державних установах, розташованих поряд, були лише охоронці. А в понеділок, зокрема у облдержадміністрації, їм порадили написати звернення, яке, можливо, розглянуть протягом двох тижнів. Відзначають люди. 

Віталій Скворцов, депутат Дніпропетровської обласної ради, керівник фракції Радикальної партії:

За дорученням народного депутат і голови Дніпропетровської ТО РПЛ Сергія Рибалка, ми зараз займаємося перевіркою звернення жителів Дніпра. Ми уважно вивчимо надану інформацію і з’ясуємо всі подробиці. Крім того, ми готуємо листа на ім’я міського голови Дніпра Бориса Філатова щоб точно встановити чи не помилково власник атракціону отримав дозвіл, а також перевіримо наявність в нього схеми локації батута та технічні умови його розміщення. Обіцяю, ми обов’язкового поінформуємо громадськість про результати нашої перевірки.

 

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: