Олег Ляшко: Українці повинні не виживати, а гідно жити у власній країні

01 липня 2016 о 19:12 - 1373

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Олег Ляшко: Українці повинні не виживати, а гідно жити у власній країні

Заява Лідера РПЛ Олега Ляшко з приводу бюджетної резолюції уряду:

“Уряд схвалив проект Бюджетної резолюції з прогнозом росту ВВП на 3% у 2017 році та на 4% у 2018-2019 роках.

Хочу нагадати офшорному міністру фінансів Данилюку та горе-урядовцям, що економічне зростання не береться з повітря! За рахунок чого буде зростати економіка України? За рахунок купівельної спроможності населення при середньому наявному доході менше 3 000 грн на місяць, коли люди навіть комуналку сплатити не можуть? Чи завдяки експорту, який минулого року скоротився на 30% або на 16 млрд дол. США? Чи може за рахунок інвестицій, обсяг яких на душу населення у нас в 6 разів менший за рівень ЄС? Чи урядовці просто сподіваються, що ціни на сировину (зерно, метал, руду), від яких наша економіка залежна на 95% (!), підуть догори?

Але якщо навіть урядові прогнози “зростання” на 3-4% справдяться, то ми наздоженемо Польщу за 25 років (!!!), якщо вона “стоятиме на місці”.

Радикальна партія пропонує якісно іншу альтернативу – економічну політику, яка здатна забезпечити стале зростання на рівні 7-8% на рік. Відповідну “рецептуру” ми з ViktorHalasiuk надали Президенту, Прем’єру та Спікеру. І ми будемо боротись за її втілення в життя, щоб українці не виживали, а гідно жили у власній країні!”

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: