СБУ судитиме власний народ?

30 грудня 2011 о 13:48 - 1893

Панове охвіцери, час згадати долю агентів секурітате

Все що сталося за останні місяці з Юлією Тимошенко, справ рук не одного тільки Януковича. Головну роль на рівні організаторів і виконавців зіграли охвіцери так званої служби безпеки (плюс працівники прокуратури та суду), — насправді лакеї і холуї антинародного, кримінального режиму — компрачікоси в пагонах. В середньовіччя, в Іспанії, були такі компрачікоси, вони викрадали дітей, накладали на них спеціальні дерев'яні обладунки — щоб руки і ноги росли криві, щоб горб був — це компрачікоси, які хотіли фізично знищити націю. А значна частина офіцерів нинішньої “служби безпеки” — це не тільки фізичні, але і душевні компрачікоси.

…Ваша робота найвідповідальніша, ваше завдання охороняти безпеку молодої незалежної держави. Ви мали б все чути, все знати. Протидіяти зловорожим проявам, як внутрішніх, так і зовнішніх окупантів. Берегти оті Творцем дані: землі, річки і потічки… Але, за двадцять років Незалежності, Ваша “героїчна робота на невидимому фронті” призвела до того, що Україна реально стоїть на межі втрати незалежності. Багатомільярдна власність нашого народу, включно з стратегічними державними підприємствами, стала сімейною власністю декількох олігархічних кланів на чолі з конкрєтнимі пацанами з Єнакієво.

Ви недодумались ні до чого кращого, як зіштовхувати лобом Схід і Захід, правих і “не правих”, православних і греко-католиків, тощо. І грати на протиріччях — час від часу “підливаючи масла в багаття”. Ви є фундаментом злочинного режиму.

Ваші останні безвідповідальні дії, починаючи з сприяння перемоги Януковича на президентських виборах, порушення кримінальних справ проти лідера опозиції Юлії Тимошенко (яку на останніх президентських виборах, між іншим, підтримало близько 12 млн людей), її катування; участь в арештах активістів податкового майдану, “тризубівців”, “патріотівців”… за надуманими звинуваченнями, не залишили жодних ілюзій. Ви є дешевою прислугою особливо небезпечної банди.

Але хочу Вас запевнити, хочу відкрити Вам невелику таємницю: допоки залишиться хоча б один українець, який не змирився з цим новітнім рабством, нація житиме і боротиметься. Ви не зможете зламати нашу душу!

І наостанок, в новорічну ніч під йолкою, слухаючи бій курантів та поздоровлення вашого дорогоцінного сонцесяйного пРезидента, підніміть святкові бокали і згадайте своїх колег з румунської спецслужби “Секурітате”, подумайте над їхньою долею. Сьогодні, персонально для Вас, ще є час все змінити на краще!…

Революція ще буде. І скоріше, ніж Ви гадаєте.

П.М. Тут приятель зателефонував з Донбасу, розповів, що вчора, в 100-та метрах від місця роботи його дружини, сталося чергове озброєне пограбування банку. Як відомо, на Донеччині пограбування банків з чисельними жертвами стають вже звичним явищем… Місцеві роботяги іронізують: “Это Янукович виноват — не всех друзей трудоустроил. Вот и перебиваются в ожидании”.

P.P.S. Думаю, що маю моральне право написати Вам цього відкритого листа, хоча б тому, що є онуком людей, які серед мільйонів інших, вибороли державу, яку Ви присягали охороняти.

Поділитися: