Сергій Рибалка: Наша молодь має бути здоровою, психологічно і фізично загартованою

25 червень 2016 о 19:54 - 1273

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Сергій Рибалка: Наша молодь має бути здоровою, психологічно і фізично загартованою

Молодь вже сьогодні будує майбутнє України. Ми з вами відповідальні за них. За долю наших дітей та онуків. Говорить народний депутат, голова Дніпропетровської ТО Радикальної партії Сергій Рибалка.   

Здоров’я нації визначається не лише якістю медицини, а й способом життя. Долучатися до спорту ніколи не пізно. Будьте прикладом для інших. Передовсім – дітям та юнацтву. Наша молодь має бути здоровою, психологічно і фізично загартованою. Кидайте погані звички, починайте займатись спортом щодня, заохочуйте до цього дітей, допомагайте та підтримуйте тих, хто цього потребує, якщо маєте таку можливість. Наголошує політик.

Напередодні Дня молоді хочу привітати всіх молодих людей зі святом. Бажаю всім молодим українцям міцного здоров’я, бадьорого духу, великої сили волі та визначних досягнень. Ваші здобутки – це здобутки України. Відзначає народний депутат.

Давайте пропагувати спортивний спосіб життя разом. Закликає колег народних депутатів, спортсменів, бізнесменів та всіх кому це до снаги, голова Дніпропетровської ТО РПЛ Сергій Рибалка.

https://www.facebook.com/sergey.v.rybalka/videos/1732100113732267/

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: