Проект, против которого не проголосовал никто

14 червень 2016 о 13:30 - 7956

Avataradmin


Проект, против которого не проголосовал никто

2 февраля 2016 г. Верховная Рада приняла за основу проект закона №1581­д «Про жилищно­коммунальные услуги». Проголосовали «За» 242 депутата, против – не нашлось никого, воздержались только 9. Поэтому можно ожидать, что уже очень скоро старый, привычный для нас закон будет заменен. Чем это грозит нам, потребителям коммунальных услуг, что изменится?

В новом законе вводится новое понятие – плата за клиентское обслуживание.

Пункт 11 статьи 1: «Плата за клієнтське обслуговування – додатковий платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги в разі укладання договорів про надання комунальної послуги виконавцем такої послуги з кожним зі співвласників багатоквартирного будинку».

Если жители многоквартирного дома не хотят нести ответственность за своих соседей, если каждый хозяин квартиры хочет иметь свой индивидуальный договор (для оплаты коммунальной услуги, которую получает именно его квартира, для возможности пойти в суд, отстаивая именно свои интересы), он должен теперь за это платить дополнительно. Как вы думаете, это справедливо?

А теперь подумайте, к чему нас приведут общие договора за газ, отопление, электроэнергию, за обслуживание дома? Сейчас уже многие ОСМД пришли к такому. При нашем росте тарифов на коммунальные услуги, уже сейчас многие граждане платить не могут, их долги растут. Соседям пока еще до этого нет дела. Но очень скоро нас всех подведут к тому, что мы сами будем вынуждены или – «выбивать» у своих не очень успешных соседей долги, или платить за них.

И еще один, немаловажный, момент – имея один договор, многоквартирный дом платит по одному счету. Напоминаю, пока у нас за электроэнергию и газ индивидуальные договора. Пока… Вспомните тариф на электроэнергию. Тариф за объем до 100 кВт·час электроэнергии в месяц – 57 коп., от 100 до 600 кВт·час – 99 коп. А вот для тех, кто «рассчитывается с энергоснабжающей организацией по общим расчетным средствам учета и объединены путем создания юридического лица» – тариф 99 коп.

Теперь вам понятно, кто пострадает больше всего? Те, кто экономит. Ваша бабушка­соседка, у которой только телевизор и холодильник, или ваши соседи, большую часть времени находящиеся на работе. Вот они вместо 57 коп. будут платить 99 коп., т.е. в 1,74 раза больше. А не захотят – будут платить за клиентское обслуживание.

Но если Вы посмотрите структуру тарифа (на газ, отопление или водоснабжение), там везде внесены расходы на абонентское обслуживание. Так зачем вводить их еще дополнительно?

Пункт 2 статьи 8: «Розмір плати за клієнтське обслуговування визначається за угодою сторін з розрахунку на один договір (або один абонентський рахунок)».

Мало того, что для нас ввели дополнительный расход в виде клиентского обслуживания, так и стоимость этого обслуживания «по соглашению сторон». Что это такое – «по соглашению сторон»? Как Вы себе представляете это соглашение сторон с энерго (или газо­, или водо­) снабжающей организацией? Они какую захотят цену, такую и установят, а нам скажут: не нравится – отключим. Мы это уже проходили. Мы знаем, как они с нами договариваются.

Вспомните хотя бы договор на поставку газа с ТОВ «Днепропетровскгаз сбыт». Там тоже есть «клиентская плата», и мы, потребители газа, не можем добиться ответа на такой простой вопрос – а какой же размер этой платы? В Законе «Про рынок природного газа» и в Правилах газоснабжения, это – «свободная цена между поставщиком и потребителем». На прямой вопрос об этой цене и исполнитель услуг – ТОВ «Днепропетровскгаз сбыт», – и центральные органы власти уходят от ответа. Им сейчас главное, чтобы мы (бытовые потребители) согласились, а потом они нам скажут, сколько это будет стоить.

На мой взгляд, депутаты подготовили для всех нас очередной «капкан», а для коммунальщиков – дополнительный источник дохода. И никто из депутатов не встал на защиту наших интересов, ни один не проголосовал против проекта закона №1581­д «Про жилищно­коммунальные услуги».

А теперь риторический вопрос к депутатам: вы чьи интересы представляете? Проголосовав за такой закон, нам всем понятно – не наши.

Цитата:

«Статья 12. Особливості укладання, зміни і припинення договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку, управління яким здійснюється об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку.

1. У багатоквартирному будинку, управління яким здійснюється об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку, договори про надання комунальних послуг укладаються їх виконавцями з кожним зі співвласників багатоквартирного будинку, а споживачі сплачують відповідним виконавцям комунальних послуг плату за клієнтське обслуговування.

2. За рішенням органів управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, прийнятим відповідно до закону, договір про надання комунальної послуги (крім договорів про постачання електричної енергії та природного газу) укладається між її виконавцем, визначеним статтею 4 цього Закону, та таким об’єднанням як колективним споживачем. В такому разі плата за клієнтське обслуговування споживачами не сплачується».

А теперь посмотрите пункт 10 раздела 3 Правил поставки природного газа (Постановление НКРЕКП № 2496 от 30.09.2015 г.):

«За однією поштовою адресою укладається один договір постачання природного газу. У разі коли об’єкт побутового споживача перебуває у власності (користуванні) кількох осіб, укладається один договір з одним із співвласників (користувачів) за умови письмової згоди всіх інших співвласників (користувачів), про що робиться відмітка в заяві­приєднанні».

А теперь вспомните про один домовой счетчик на газ. Сейчас их начали активно устанавливать. Так что именно в этом отношении законодательство будет меняться в пользу коллективных договоров.

А теперь про управителей, а вернее – про стоимость их услуг. В новом законе убрали понятие балансодержателя, которым был у нас городской совет. Теперь остались только потребитель, управитель многоквартирного дома и исполнитель услуг:

«Статья 4. Учасники правовідносин у сфері надання житлово-­комунальних послуг

3. Управителем є фізична особа – підприємець або юридична особа – суб’єкт підприємницької діяльності, визначена за спільним рішенням, прийнятим в установленому законом порядку співвласниками відповідного багатоквартирного будинку, а в передбачених законом випадках – органом місцевого самоврядування, яка надає послугу з управління багатоквартирним будинком».

Тут у меня вопрос. Может ли управителем дома быть выбран жителями этого дома сосед, который безвозмездно, т.е. даром, возьмет на себя функции управления дома?

В статье 4 сказано, что управитель – это или физическое лицо – предприниматель, который за свою деятельность должен платить налог, или юридическое лицо, деятельность которого также облагается налогом. Следовательно, любой управитель должен платить налоги, а для этого – должен получать вознаграждение или заработную плату, которые должны ему платить его соседи.

Пункт 4 статьи 8: «Ціна послуги з управління багатоквартирним будинком …. та включає: … 2) винагороду управителеві.

«Статья 16. Послуги з управління багатоквартирним будинком … 5. Управитель протягом одного місяця після укладання з ним договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком за власний рахунок зобов’язаний укласти договір страхування своєї відповідальності за шкоду, завдану спільному майну, правам та законним інтересам співвласників багатоквартирного будинку внаслідок невиконання або неналежного виконання управителем своїх обов’язків, строком не менш як на один рік, та своєчасно його продовжувати (укладати новий) протягом строку дії договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком».

У нас появляется еще дополнительный источник расходов – договор страхования, за который мы должны платить. Спасибо вам, депутаты, за это!

Пункт 3 статьи 8: «Вартість послуг з управління багатоквартирним будинком визначається за згодою сторін та зазначається у договорі з управителем.

Ціна на послугу з управління багатоквартирним будинком, у випадку визначення управителя органом місцевого самоврядування на конкурсних засадах відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», визначається на рівні ціни, запропонованої в конкурсній пропозиції переможцем конкурсу».

Из нового закона убрали полностью принципы государственного регулирования цен/тарифов на жилищно­коммунальные услуги, где были такие положения, как:

  • доступностьжилищно-­коммунальной услуги для всех потребителей и равные правовые гарантии;
  • открытость, доступность и прозрачность структуры цен/тарифов для потребителей и общества;
  • гарантии социальной защиты населения при оплате за жилищно­коммунальных услуг;
  • и, главное для всех нас: «випередження зростання доходів населення над зростанням цін/тарифів на житлово­комунальні послуги».

Также в новом законе вы уже не найдете положений про общественные слушания и общественный контроль в сфере ЖКХ. Убрали полностью, в том числе и прописанные ранее возможности территориальной громады отстаивать свои интересы и влиять на стоимость коммунальных услуг. Теперь нас с вами спрашивать не будут. Сами без нас будут решать, какие услуги нам оказывать и сколько мы должны платить.

Что меня еще очень не устраивает в новом законе – это капитальные ремонты.

Пункт 4 статьи 14: «Обов’язок забезпечити готовність до надання комунальних послуг внутрішньо будинкових інженерних систем, а також механічного, електричного, санітарно­технічного та іншого обладнання, що знаходяться в житловому будинку (в тому числі багатоквартирному) і призначені для надання комунальних послуг, покладається на власника такого будинку (співвласників багатоквартирного будинку), якщо цей обов’язок не покладено на іншу особу відповідно до закону або договору».

Статья 16.: «1. У разі, якщо управління багатоквартирним будинком здійснюється управителем, останній:

1) забезпечує належне утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території відповідно до нормативних вимог і договору, від власного імені укладає з підрядниками, виконавцями комунальних послуг договори про виконання окремих робіт, надання послуг, якщо інше не передбачено договором з управління багатоквартирним будинком; …

4) інформує співвласників багатоквартирного будинку про необхідність капітального ремонту (заміни) спільного майна багатоквартирного будинку;

5) за рішенням співвласників багатоквартирного будинку та в межах виділених ними коштів за окремим договором організовує виконання та виступає замовником робіт з капітального ремонту (заміни) спільного майна багатоквартирного будинку; …

7) приймає на банківський рахунок, відкритий для розрахунків за окремим багатоквартирним будинком, що перебуває в його управлінні, у випадках, передбачених цим законом, внесків на капітальний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, плату за комунальні послуги, орендну плату і плату за сервітути та забезпечує проведення відповідних розрахунків».

А теперь вспомните, сколько в нашем городе за счет средств городского бюджета делали капитальных ремонтов. Сколько домов у нас ждали и так не дождались этих ремонтов? Теперь затягивайте пояса и собирайте деньги на эти ремонты сами. А не можете собрать – заставим.

Что говорится в новом законе о тарифах?

Пункт 4 статьи 8: «Кошторис витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території складається на основі переліку послуг, що забезпечуватиме належний санітарно­гігієнічний, протипожежний, технічний стану будинку та прибудинкової території відповідно до вимог та стандартів у відповідній сфері».

Смета на содержание дома и территории должна включать все работы, обеспечивающие санитарные требования (самим убирать свою территорию, по всей видимости, нельзя), противопожарные нормы, техническое состояние – так, как того требуют стандарты. Не важно, что Ваша крыша годами ждет ремонта – теперь Вы обязаны ее отремонтировать. И балконы, которые в старых домах находятся в критическом состоянии и на которые раньше внимания никто не обращал, – теперь ремонтируйте. А если денег нет, еще и штрафы выпишут:

«… 5. Інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням її необхідності здійснюється виконавцями відповідних послуг в порядку, затвердженому центра­льним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері житлово­комунального господарства.

6. У разі прийняття уповноваженим органом рішення про зміну цін/тарифів на комунальні послуги, виконавець не пізніше ніж через десять днів з дати введення їх у дію повідомляє про це споживачам із посиланням на рішення відповідних органів».

Теперь нас просто уведомляют о повышении стоимости услуги, а раньше – спрашивали, общественные обсуждения проводили. Теперь ничего этого не надо.

Замечательный закон, только не для потребителей писан.

Ирина Дейнеко

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: