Про парад ЛГБТ

10 червень 2016 о 07:22 - 2169

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Про парад ЛГБТ

Із трьох моїх улюблених письменників двоє просто, не приховуючи, бравують своєю орієнтацією.

Може, читали Чака Паланіка або Стівена Фрая?

Мої улюбленці – чистенькі сором’язливі «ахтунги»–літератори. Я вбачаю в афішуванні гомосексуалізму латентний нарратив і вербальне намагання підкреслити персональну унікальність.

Їхня задача вивалити непристойне сміття –– уживані прези зі слідами помади, криваві тампони, поламані вібратори, брудний туалетний папір, смуги воску з депільованим анальним волоссям,вонючі ватяні диски з всохлими секретами –– на смарагдовий доглянутий газон перед власним будинком пересічного обивателя. І щоби той, не тільки був не проти, а й ляскав у долоні: «Wow, світ –– театр, люди в ньому –– порноактори, wow!»

А я хочу повернути вашу увагу до улюблених російських «підарів-підарасів». Жартувати над гомосексуалістами –– одна із споконвічних російських розваг. Навіть політичний ухил є –– «жидопідараси». Антисемітизм тут вже взагалі ні до чого –– він просто і є як тлом, так і концептом застільних розгромнопогромних промов під горілочку. У Рашці гомофобія виглядає особливо смішно. Герої–гомофоби обережно ходять попід стінками, насмоктують ментам–ванькам і кавказцям, підмахують чиновникам. Загалом, природжені гей–повії за їжу. Але, чу: гомофоб вгледів гея. Плічка розправилися, косий сажень в тазу уявно перемістився в плечі, зараз буде явище сьогодення –– мужика, билинного воїна, який знає правду життя, який з втомлено–поблажливим виглядом кине пару жорстоких іронічних фраз –– «та які ж люди? це ж підари», «не треба вбивати, чьо бруднитися об пєтухов, треба їх лікувати» –– і тим все–все пояснить.

Мене взагалі не особливо насторожують всі ці геї, лесбіянки і інші. Інший бік питання, що мене до морозу по шкірі лякає те, що в Росії панує вірус зомбоящика. І коли такий «корінний», уражений МАСС МЕДІА, «індивід» бачить перед собою представника нетрадиційної орієнтації чи навіть другої раси, негра, емо або гопника у нього в голові автоматично проноситься низка стереотипів: ахтунг, чорножопий, гей, в жопу довбеться, небезпека, наркоман, вбивця, небезпека, СНІД, небезпека, вбити, чужий, китаєць, зрадник, націоналзрадник, вбити, вбити…

Я це розумію і даю собі звіт в тому, що той уражений навіть не докладає до цього яких-небудь мозкових зусиль, все на автоматі, на двадцять пятому кадрі. І ось це жахливо. Те, що з ними зробило суспільство і Костя Ернст зокрема. Соціум шовіністів. Тепер, я бачу, вірусом зомбоящика вразило і моїх співвітчизників. Що велика частка українців харчуються «руськомірною» кашею ЗМІ – ні для кого не секрет. Але на цей раз гачок заглитнули і козаки. Чубляться, хто між них справжніший мужчина.

І це при тому, що ніякого гена гомосексуальності немає. Що основою формування не адекватного сексуального потягу стає імпринтінг –– сильне враження дитинства, поєднане з сексуальним задоволенням. Хлопчик бачить гомосексуала в інтимний момент і відчуває сексуальне збудження, починає онанувати і уявляє заодно з жінкою і чоловічий член, а далі починає фантазувати на ці теми. Або, приміром, хлопчик слабкий і астенічний, захоплюється здоровими і міцними тілами однолітків. Або доросла людина з маленьким членом в лазні приходить в захват від великих достоїнств інших чоловіків. Рано чи пізно все це переходить у сексуальну стадію, виникає бажання помацати або взяти в рот. Поступово ці бажання починають домінувати. Так і стають гомосексуалістами. Все це лікується дев’яноста дев’яти відсотках випадків. Лікується без всяких пігулок –– просто психотерапією, гіпнозом, аутотренінгом та заняттями в групах.

Науковцямприродознавцям давно відомий факт, що цілі види тварин є бісексуальними, так що гомосексуальні стосунки –– необхідна умова для того, щоби приєднатися до зграї, тому виняткова гетеросексуальність в цьому випадку є серйозною перешкодою. Гомосексуальність відзначена у таких високорозвинених тварин, що мають складну йєрархічну систему, як вовки, леви, кити і примати. І, звісно, люди теж, якщо відштовхуватися в цих питаннях від теорії пана Дарвіна.

Я навіть можу вважати себе спеціалістом з цієї теми. Причому виступати на будь-чиєму боці. Аргументів вистачить. Не побоюся навіть релігійних фанатиків. Хоча насправді вони –– проста їжа. Їх в стійло можна на «раз–два» загнати. Їхній головний аргумент –– це священний Левіт 18:22, згідно якому гомосексуальність вважається мерзотою і не може вчинятися ні за будь-яких обставин.

Хоча документик цей вже застарів, бо там розмістилися і жертвоприносини у вигляді спалених биків, і продаж власних доньок у рабство, і заборона на спілкування з жінками під час менструацій і допоки не закінчився термін їхньої нечистоти після. Проблема в тому — а як про це, про закінчення місячних маємо на увазі, дізнатися? Намагатися запитувати? Але більшість жінок ображається. Там рекомендується вбити сусіда, якщо він працює у суботу. Яку, гадаєш, зброю краще обрати? Перед тим, як навістити дядька Йосипа? Слово Боже, як бачите, не зосталося вічним і незмінним. За століття закралися помилки.

Носії православного головного мозку і інші релігійні фанатики тупотять копитами на гомосексуалістів, виправдовуючись, що так їм заповідає Бог. Але про Ісусові «не судіть і не судимі будете», «хто без гріху, той нехай першим пожбурить в мене камінь», як і те, що всіх цих нетрадиційно орієнтованих теж створив Бог, вони чомусь ігнорують.

Тепер щодо історії — лише в дванадцятому сторіччі, тобто через понад тисячу років од смерті Христа, церковна рада у Наблусі прийняла закон, що визначив гомосексуальність «злочином проти природи».Лише після цього в часи відродження таке формулювання увійшло в законодавство багатьох країн, і така поведінка стала пригнічуватися як протиприродна. Державам потрібні вояки, і Христос тут ні до чого. А ще – чим молодша релігія, тим більш вона войовнича, непримиренніша до інакодумства, до інших вір, до відмінностей у вподобаннях. Навіть християнство виглядає упокоєннішим в порівнянні з мусульманством. Легше за всіх адептам буддизму. Звідти, з верхівки світу, людина схиляється в бік політеїстичної моделі. І всі чвари навколо орієнтації –– без винятку –– є помахами розуму в порожнечі. Їх не цікавить, в який бік і під яким кутом гойдається цей розум, бо будь-які його рухи мають одну і ту ж якість –– вони завжди кінчаються там же, де починаються, і не залишають після себе жодного сліду.

І переді мною стає вибір: з одного боку американський і британський письменники, які не тільки нічого поганого мені не зробили, а й, навпаки, радують своїми творами, з іншого – шансонослухняна спільнота з її тюремною культурою і скрєпами. А посередині розлючені козаки, які не збираються в країні з справжньою кровопролитною війною дозволяти дефілювати рядженим у мережива чоловікам. І весь цей майбутній ЛГБТ парад, і всі камлання навколо нього – спроба розколоти українців тепер вже по іншій лінії. Рекомендую визначитися – це як раз той випадок, коли не потрібно нічого обирати, просто далі жити своїм життям і займатися своїми справами.

Тема здується, як дірява кулька, якщо не надувати її увагою. Танці навколо параду ЛГБТ – чергова маніпуляція по створенню інформаційної картинкинавколо штучної теми. Спроба перенаправити негативну енергію, відволікти від нагальніших проблем. З-за кольорових прапорів виглядають медведчуківські вуха і, ймовірно, що і київські небожителі радіють з підживлення теми.

Усвідомте, і коли йдеться про парад, кажіть собі: «Хіба це моя справа?»

P.S. Щодо знімки – там окрема історія.

 

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: