Олег Ляшко: Влада мільярди краде, а дитині в школі стакан молока не дають

31 травня 2016 о 18:50 - 1163

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Олег Ляшко: Влада мільярди краде, а дитині в школі стакан молока не дають

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко присоромив народних депутатів, які вимагали перерви, не проголосувавши за важливі законопроекти, зокрема про створення Тимчасової слідчої комісії по розслідуванню корупції високопосадовців.

“Розумію, що ви перетрудилися, потомилися, як селяни, як лікарі, як вчителі… Ніякої перерви, поки не проголосуєте за закон про ТСК та не створите ТСК по розслідуванню корупції і офшорів вищих осіб держави”, – наголосив Ляшко.

Політик вкотре зазначив, що несплачені високопосадовцями податки, через які радикали третій тиждень блокують трибуну, – це вкрадені зарплати і пенсії у українців, це закриті лікарні і дитсадки. 

“Влада мільярди виводить з України, ховає їх на офшорних помийках. Натомість пенсіонери податки платять,  з дітей останню світину знімають, стакан молока в школі не дадуть, пенсіонера з автобуса викидають, бо немає 2 гривень за проїзд”, – зазначив Ляшко.

Політик також обурився бездіяльності парламенту та наголосив – ті, хто блокує розслідування офшорів Президента і його оточення, є співучасниками цих злочинів.

“Мене дивує імпотентність та інфантильність нинішнього складу парламенту. Вас для чого сюди обирали? Щоб ви покривали корупцію влади? Були співучасниками цих злочинів? Ви за це відповідаєте своєю бездіяльністю”, – підкреслив народний обранець.

Ляшко закликав керівництво парламенту негайно ухвалити постанову про створення ТСК та почати розслідування офшорів високопосадовців. Також політик звернувся до уряду з вимогою повернути українцям пільгову ціну на газ.

“Люди кінці з кінцями через вас звести не можуть, дармоїди!”, – обурився Олег Ляшко.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: