Сергій Рибалка: Фінкомітет пропонує наступного тижня провести у ВР ще один фінансовий день

30 травня 2016 о 19:30 - 974

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Сергій Рибалка: Фінкомітет пропонує наступного тижня провести у ВР ще один фінансовий день

Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергій Рибалка в понеділок на засіданні Погоджувальної ради звернувся до Голови Верховної Ради України з проханням провести на наступному пленарному тижні (з 14-го по 17-те червня) засідання, присвячене реформі фінансового сектору.

«Досвід попереднього фінансового дня засвідчив, що такий формат організації роботи є ефективним і дає можливість сконцентрувати увагу на конкретних проблемах. Сподіваюсь, що такий день пройде результативно і парламент прийме рішення щодо десятка законопроектів, 5 з яких вже підготовлені Комітетом до другого читання і є досить важливими для розвитку фінансового ринку та захисту прав споживачів фінансових послуг», – зауважив Сергій Рибалка.

Він також акцентував увагу на тому, що ще досі парламентом не розглянуті проекти постанов відносно призначення членів Ради Національного банку України. «Комітет вкотре наголошує, що досі нерозглянуті проекти постанов щодо призначення членів Ради Національного банку України. Скільки вже можна затягувати? Цей важливий конституційний орган не може розпочати свою роботу з вересня! Ми також наполягаємо на включенні цього тижня до порядку денного до прохідної частини законопроектів за номерами 4323 та 4324», – відзначив Сергій Рибалка.

Він наголосив, порядок денний має бути реалістичним. За словами Голови Комітету, на четвер, відповідно до попереднього розкладу поставлено останнім питанням, серед п’ятдесяти інших, розгляд, у другому читанні, проекту Закону щодо врегулювання особливостей ліцензування господарської діяльності з надання фінансових послуг (реєстр. №3739), що зменшує шанси на його реальний розгляд. «Цей законопроект сприятиме дерегуляції окремих ринків фінансових послуг та усуне колізії між нормами законодавства, що розблокує роботу відповідної Національної комісії у сфері ліцензування», – сказав Сергій Рибалка.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: